Джош Чарльз


Josh Charles
Дата народження:
15 вересня 1971

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американський актор театру, кіно і телебачення. Він найбільш відомий за ролями в телесеріалах «Ніч спорту» та «Хороша дружина».

Чарльз народився в Балтіморі, штат Меріленд в сім'ї Алана Чарльза (рекламного виконавця) і Лори (оглядача останніх новин в газеті Baltimore Sun). Чарльз почав кар'єру актора в якості учасника ситкому в дев'ятирічному віці. Будучи підлітком, він навчався протягом кількох літніх канікул в центрі Мистецтв в Нью-Йорку під назвою Stagedoor Manor.

Кінодебютом Чарльза стала участь у фільмі режисера Джона Уотерса «Лак для волосся» (Hairspray) в 1988 році. На наступний рік він знявся разом з Робіном Вільямсом і Ітаном Хоуком в оскароносному фільмі «Суспільство мертвих поетів» (Dead Poets Society). Пізніше в фільмах «Не говори мамі, що няня померла» (1991) - Do not Tell Mom the Babysitter's Dead, «Перетинаючи міст» (1992) - Crossing The Bridge, «Троє» (1994) - Threesome, «Журавель в небі »(1996) - Pie in the Sky,« Маппет-шоу з космосу »(1999) - Muppets from Space,« Спецназ міста ангелів »(2003) - SWAT,« кров за кров »(2005) - Four Brothers,« Життя за гранню »(2009) - After.Life і« Короткі інтерв'ю з покидьками »(2009) - Brief Interviews with Hideous Men.

На телебаченні Чарльз брав участь в ситкомі Аарона Соркіна «Ніч спорту» (Sports Night), який став призером Еммі і тривав два роки (1998-2000) на каналі ABC, і приніс Чарльзу звання члена Гільдії кіноакторів. У 2008 році Чарльз виконав роль Джейка в 1 сезоні серіалу «Лікування» (In Treatment). У 2009 році він повертається на телебачення і бере участь в серіалі «Гарна дружина», де зірками стали Джуліанна Маргуліс і Кріс Нот.

У 1986 році він очолював виробництво Джонатана Марка Шермана «Конфронтація». У 2004 році він з'явився на сцені у виставі Нілу Лабьюта (Neil LaBute) «Відстань звідси» (The Distance From Here), який отримав премію за кращий акторський ансамбль. У січні 2006 року він з'явився в прем'єрі вистави Річарда Грінберга «Добре обладнані номери» (The Well-Appointed Room) для компанії Steppenwolf Theatre в Чикаго, і слідом за цим порушив на роботу в Американської театральної консерваторії в Сан-Франциско, зображуючи клонованих братів в виставі Керіл Черчілль «Кількість» (A Number). У 2007 році він з'являється в спектаклі Адама Блокс «Портьє» в Manhattan Theatre Club.Постери
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар