Джеримайя С. Чечік - біографія, фільмографія та фото Джеримайя С. Чечік - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Джеримайя С. Чечік


Персона - Джеримайя С. Чечік
Like
«Jeremiah S. Chechik»

Біографія

Джеримайя С. Чечік - канадський режисер, продюсер і актор, відомий у світі кіно як режисер фільмів «Різдвяні канікули» і «Люблю твою дружину». За свою творчу кар'єру встиг створити близько тридцяти фільмів і серіалів.

Джеримайя народився в 1955 році в Монреалі (Квебек, Канада). У 1986 році Джеримайя знявся в епізодичній ролі нервової людини в комедії Кена Фінклмана «Контора», проте в кінематографі ім'я Чечіка зазвучало в кінці 1980-х років після виходу його дебютної роботи в якості режисера - повнометражної сімейної комедії «Різдвяні канікули», в головній ролі якій знявся Чеві Чейз. А в квітні 1993 року на широкі екрани вийшов другий фільм С. Чечіка - «Бенні і Джун», в ролі головних героїв якого знялися Джонні Депп і Мері Стюарт Мастерсон. Через рік після цього Джеримайя виступив в якості виконавчого продюсера біографічної драми свого колеги Артуро Ріпстейна «Цариця ночі», і продовжив роботу над своєю наступною картиною для студії «Уолт Дісней» - «Легенди дикого заходу», яка вийшла на екрани в 1995 році. У цій пригодницькій стрічці в головній ролі з'явився Патрік Суейзі.

В кінці 1990-х режисер випустив ще дві повнометражні кінокартини - детективний трилер «Чортівня» з Шерон Стоун (1996) і фантастичний бойовик «Месники» з Умою Турман і Рейф Файнс (1998). «Месники» був адаптацією популярного однойменного фантастичного серіалу 1965 року, а на створення повнометражної стрічки режисера надихнула одна з серій («Занадто багато води»). Незважаючи на те, що фільм був холодно прийнятий професійними критиками і отримав кілька номінацій в категорії «найгірший фільм» на каліфорнійському фестивалі «Золота малина», Чечік не втрачав оптимізму і продовжував знімати.

Тривалий період, починаючи з 2000 років, Джеримайя С. Чечік присвятив роботі над серіалами, він працював над такими телевізійними проектами як «Тілт», «Чорна мітка», «Звір», «Свідомість», «Сховище 13» та інші. На початку 2010-х режисер працював над епізодами «Хороші хлопці», «Обличчям до стіни», «Бути людиною», «Зої Харт з південного штату» і «Болота».

У 2013 році Чечік повернувся у велике кіно і зняв романтичну комедію «Люблю твою дружину», яка була представлена на кінофестивалі в Торонто. На головні ролі були запрошені австралійський актор Райан Квартен і канадська актриса Сара Каннінг. У тому ж 2013 вийшли два серіали, у створенні яких також брав участь Чечік - «Мотив» і «Царство». А ще через рік на екранах стартували серіали «Спіраль» і «Укушена», в яких Джеримайя також виступив одним з режисерів.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
19 серпня 2019
Ваш коментар