Олександр Чорних


Александр Черных
Дата народження:
11 березня 1962

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський і радянський сценарист, режисер, актор і продюсер.

Олександр Юрійович Чорних народився 11 березня 1962 року в Москві, Московська область, Союз Радянських Соціалістичних Республік (зараз це столиця Росії), у сім'ї Юрія Чорних. Майбутній сценарист відвідував заняття у Всеросійському державному інституті кінематографії в його рідній Москві, випускником якого він став у 1982 році. За свою кар'єру Олександр встиг себе зарекомендувати в різних амплуа на знімальному майданчику в усьому процесі створення кінопродукту.

Перші кроки Чорних в кінематографі були зроблені в 1989 році з написання сценарію до відмінного та більш-менш відомого фільму Кіри Муратової під назвою "Астенічний синдром", де чоловікові також дісталася невелика роль.

Наступний цікавий проект у кар'єрі Олександра з'явився у 2009 році – це була його же режисерська та сценаристська робота "М+Ж (Я Люблю Тебе)".

У проміжку часу між 2011 і 2014 роками Чорних узяв участь у створенні серіалів "Красунчик" (режисура та сценарій), "Кістки" (тільки сценарій), а також виконав невеликого персонажа у стрічці Кріса Горака "Фантом" (2011).
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар