Майкл Чикліс


Персона - Майкл Чикліс
Like
Michael Chiklis
Дата народження:
30 серпня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор.

Майкл Чикліс народився в Лоуелл (Массачусетс) в греко-ірландської сім. Його предки жили на острові Лесбос. Дитинство провів в Андовере і вже з п'яти років почав розважати родину, імітуючи знаменитостей. У віці 13 років він почав виступати в місцевому театрі і став членом Actors 'Equity Association. Чикліс закінчив коледж витончених мистецтв при Бостонському університеті. У 20 років поголив свою голову, щоб виглядати, як полисілий чоловік з фільму «З собою не забрати». Якщо неправильно поводитися з гримом вбило фолікули на його голові, через що він облисів.

Після закінчення навчання Чикліс переїхав до Брукліну, Нью-Йорк. Незабаром він отримав роль Джона Белуші в провальному біографічному фільмі «В напрузі» (1989). Далі неодноразово «миготів» на телебаченні в досить популярних телесеріалах - «Поліція Майамі», «Закон Лос-Анджелеса», «розумник», «Мерфі Браун», «Сайнфелд», а також в 1995 році зіграв у фільмі «Ніксон» з Ентоні Хопкінсом у головній ролі. Перший успіх прийшов до молодого актора завдяки серіалу «Комісар поліції» (1991-1996).

З 2002 по 2008 рік Майкл Чикліс виконував головну роль корумпованого поліцейського Віка Меккі у відомому кримінально-драматичному телесеріалі «Щит». Серіал був сприятливо прийнятий як глядачами, так і критиками, а Чикліс за цю роль був удостоєний безлічі нагород - в 2002 році, наприклад, він виграв премію «Еммі» в категорії «Кращий актор в драматичному серіалі», а в 2003 році - отримав « Золотий глобус »у тій же номінації. У 2010-2011 роках грав головну роль в серіалі «Незвичайна сімейка», в 2012-2013 - головну роль в серіалі «Вегас», а в 2014 році виконав одну з головних ролей в четвертому сезоні серіалу «Американська історія жахів».


ПостериІм’я:
17 листопада 2019
Ваш коментар