Анна Кламскі - біографія, фільмографія та фото Анна Кламскі - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Анна Кламскі


Персона - Анна Кламскі
Like
«Anna Chlumsky»
Дата народження:
03 грудня 1980

Біографія

Американська актриса.

Кламскі народилася в Чикаго, штат Іллінойс, у родині співачки, актриси і колишньої стюардеси Ненсі (в дівоцтві - Хаак) і Френка Кламскі-молодшого, шеф-кухаря і саксофоніста.

Популярність Кламскі принесли принесла головна роль у фільмі 1991 року «Моя дочка» і його сіквелі «Моя дочка 2» 1994 року. Також вона зіграла головну роль в сімейному фільмі «Таємниця ведмежою гори» з Христиною Річчі в 1995 році, який не був успішним у прокаті, а також знялася в ще декількох проектах.

Кламскі вчилася в університеті Чикаго за спеціальністю міжнародних досліджень, який закінчила в 2002 році. Після випуску деякий час працювала в компанії «Zagat Survey», що спеціалізується на відгуках про ресторани, а також помічником редактора у видавництві «HarperCollins». Незабаром усвідомивши, що робота не приносить їй ніякого задоволення, Кламскі вирішила повернутися до роботи актриси і пройшла формальне навчання в театральній школі на Манхеттені.

У 2007 році Кламскі через десятирічне відсутність на екранах з'явилася в епізоді серіалу «Студія 30», а після продовжила зніматися на телебаченні і в незалежних фільмах. У 2008 році вона дебютувала на театральній сцені в постановці Філіпа Сеймура Хоффмана «Безумовна». Починаючи з 2012 року вона грає роль помічниці героїні Джулії Луїс-Дрейфус в телесеріалі «Віце-президент».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар