Стівен Чоу

Увійти через
Реєстрація
 

Стівен Чоу
 
Стівен Чоу (Stephen Chow)
Дата народження: 22 червня 1962 1962-06-22
Біографія
 

Гонконгський актор, режисер, продюсер і сценарист. 

Мріючи повторити успіх свого ідола - Брюса Лі, Чоу, після закінчення коледжу в 1982 році, намагається влаштуватися на роботу в телекомпанію ТВБ, але його туди не прийняли. Проте, за допомогою друзів, він поступив в акторську школу, якою володіла ця телекомпанія. І вже через рік він підписав свій перший контракт, що став проривом в світ шоу і кіно-бізнеса. Протягом 4 років Стівен Чоу робить дитяче шоу "430 Космічних Кораблів", що користувалося великим успіхом. 

Нарешті в 1987 року він зіграв свою першу драматичну роль в серіалі "Ціна дорослішання" - це була роль другого плану. Пізніше Чоу знявся у фільмі "Остаточне правосуддя". За цю роль він отримав приз "Тайваньський Золотий Кінь" - це була винагорода за кращу роль другого плану. 

У 1990 році він отримав свою першу головну роль у фільмі "Все для переможця", який виявився касовим хітом. Його популярність стала зростати і, починаючи з цього року, він активно знімається в кіно, отримуючи щорік безліч винагород. Зоряний статус Стівена Чоу остаточно затвердився в кінця 90-х і він став зніматися у фільмах Джеки Чана. Дворічна перерва після "Короля комедії" викликала занепокоєння серед його фанів, а деякі навіть вирішили, що він назавжди пішов з кіно. Як виявилось, всі занепокоєння були марними - перерва в роботі Чоу стала нічим іншим, як затишшям перед бурею. І ця буря обрушилася, коли в 2001 на гонконгські екрани вийшов "Шаоліньський футбол". Цей фільм став абсолютним хітом за всю історію Гонконгу. Фільм отримав всі мислимі і немислимі винагороди на гонконгських кінофестивалях. З тих пір популярність Чоу  іде лише по наростаючій.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw