Санто Чілауро


Santo Cilauro

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Санто Чілауро - австралійський сценарист, актор, режисер і продюсер. Народився в 1962 році в Мельбурні південно-східного штату Вікторія в Австралії. Дідусь Санто - актор Нонно Чілауро (він грав в серіалі «Пізнє шоу» разом зі своїм внуком).

Чілауро почав свою творчу кар'єру на Мельбурнському радіо, де разом з австралійським колегою-режисером Робом Сітчем в 1986 році став співавтором шоу «Грем і полковник» («Graham & the Colone»). Співпраця в тандемі з Сітчем призвела до міцної дружби і плідної спільної роботи в подальшому.

З 1987 року п'ять років займався створенням ранкового радіо-шоу «D-Generation Breakfast Show», де також брав участь як ведучий. Разом з ним працювали Тоні Мартін, Том Глайзнер, а трохи пізніше приєдналися Роб Сітч, Мік Моллой, Джейсон Стівенс, Майкл Вейч, Джейн Кенедді і Джудіт Люсі.

Чілауро був автором і виконавцем ревю «Поговоримо задом наперед» (1984) в Мельбурнському Університеті, де співпрацював з Робом Сітчем, Марг Дауні, Джоном Харрісоном і Ніколя Буфало.

У 1993 році разом з Робом Сітчем, його дружиною Джейн Кеннеді і Томом Глайснером Чілауро став співвласником кіностудії «Working dog production».

Дебютною роботою на телебаченні стала відразу головна роль у комедійному серіалі «Пізнє шоу», де за два сезони він встиг випробувати себе в якості режисера, сценариста, монтажера і оператора. Далі практикував свої навички в якості режисера і сценариста в невеликих телевізійних картинах, а також займався озвучуванням граючих там персонажів.

У 1997 році Чілауро виступив автором сценарію фільму, поставленого його другом і колегою Робом Сітчем «Замок», де працював у співавторстві з Джейн Кеннеді і Томом Глайзнером. А через два роки в складі того ж творчого колективу займався написанням сценарію для наступного фільму Роба Сітча - комедії «Тарілка», що вийшла на екрани в 2000 році.

Продовжуючи працювати в тандемі з Робом Сітчем, творці виносять на суд глядачів мелодраму «Усе, крім любові», прем'єра якої відбулася в грудні 2012 року. Для створення цієї стрічки Санто Чілауро використовував не лише свій письменницький талант, а й проявив свої навички з галузі продюсування.

У 2013 році Санто був запрошений на одну з головних ролей в короткометражний комедійний фільм Джима Шомоса «Caravans for Refugees».

Санта Чілауро одружений і виховує двох дітей.
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар