Ларрі Кларк

Увійти через
Реєстрація
 

Ларрі Кларк
 
Ларрі Кларк (Larry Clark)
Дата народження: 19 січня 1943 1943-01-19
Біографія
 

 Американський фотограф і кінорежисер.

Ларрі Кларк народився в 1943 році в Талса (штат Оклахома, США). Син Френсіс Кларк (дитячого фотографа) і Льюїса Кларка. Навчався в Лейтонской школі мистецтв в Мілуокі.

У 1963 році почав займатися фотографією. Популярність йому принесли революційні фотороботи, присвячені темним сторонам життя підлітків. За них Ларрі Кларка називали то дитячим порнографом, то генієм візіонерства. Серед випущених їм фотоальбомів - «Талса» ( «Tulsa», 1971) вийшла у видавництві фотографа Ральфа Гібсона «Люструм Прес», «Підліткова хіть» (1982), «Досконале дитинство» (1992). Фотороботи Л. Кларка знаходяться в постійних експозиціях музеїв по всьому світу. Він вважається одним з найбільш значних документальних фотографів двадцятого століття.

У 1995 році Л. Кларк прийшов у великий кінематограф, дебютувавши фільмом «Дітки» (англ. Kids). Фільм «Дітки» був показаний в конкурсі Каннського фестивалю 1995 року і на кінофестивалі Санденс. У своїх фільмах Кларк досліджує природу підліткових субкультур (в числі яких панки, серфери, скейтбордисти), чиї представники часто залучені в нелегальні і аморальні справи, такі як вживання наркотиків і насильство.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
25 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw