Ларрі Кларк


Larry Clark
Дата народження:
19 січня 1943

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський фотограф і кінорежисер.

Ларрі Кларк народився в 1943 році в Талса (штат Оклахома, США). Син Френсіс Кларк (дитячого фотографа) і Льюїса Кларка. Навчався в Лейтонской школі мистецтв в Мілуокі.

У 1963 році почав займатися фотографією. Популярність йому принесли революційні фотороботи, присвячені темним сторонам життя підлітків. За них Ларрі Кларка називали то дитячим порнографом, то генієм візіонерства. Серед випущених їм фотоальбомів - «Талса» ( «Tulsa», 1971) вийшла у видавництві фотографа Ральфа Гібсона «Люструм Прес», «Підліткова хіть» (1982), «Досконале дитинство» (1992). Фотороботи Л. Кларка знаходяться в постійних експозиціях музеїв по всьому світу. Він вважається одним з найбільш значних документальних фотографів двадцятого століття.

У 1995 році Л. Кларк прийшов у великий кінематограф, дебютувавши фільмом «Дітки» (англ. Kids). Фільм «Дітки» був показаний в конкурсі Каннського фестивалю 1995 року і на кінофестивалі Санденс. У своїх фільмах Кларк досліджує природу підліткових субкультур (в числі яких панки, серфери, скейтбордисти), чиї представники часто залучені в нелегальні і аморальні справи, такі як вживання наркотиків і насильство.
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар