Патрисія Кларксон


Patricia Clarkson
Дата народження:
29 грудня 1959

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса.

Народилася в Новому Орлеані, Луізіана, США. 

Після закінчення школи Патріція Кларксон поступила в університет Фордхем, де займалася вивченням драматичного мистецтва. Також вона прошла курс навчання в Йельському університеті. 

У 1987 році Патріція Кларксон дебютувала у фільмі "The Untouchables". З цієї роботи почалася успішна кар'єра цієї популярної актриси. Завдяки зв'язкам своєї матері Патріція Кларксон не раз брала участь в різних касових фільмах тих, що знімалися в Новому Орлеані. Одними з таких робіт стали фільми "The Dead Pool", "Rocket Gibraltar" і "Everybody''s All-american". 

Початкуюча актриса знялася в короткометражному фільмі "Davis Rules", в якому була присутня велика кількість голлівудських зірок. Так само вона зіграла одну з провідних ролей серіалу "Alex Haley''s Queen". А за роль тітки Сари Патріція Кларксон була нагороджена двома преміями "Еммі". 

Патріція Кларксон зіграла ролі в таких відомих фільмах як "The Green Mile", "Far from Heaven", "Good Night and Good Luck".

У 2003 році актриса була номінована на премію "Оскар" в категорії "Краща актриса другого плану" за роль у фільмі "Pieces of April". Кращими картинами за участю Патріції Кларксон є: "Jumanji", "Playing by Heart", "High Art", "The Green Mile", "Wayward Son", "Simply Irresistible", "The Safety of Objects", "The Pledge", "Wendigo", "Far from Heaven", "Welcome to Collinwood", "Pieces of April", "Miracle" та інші.
Постери
Ім’я:
28 лютого 2021
Ваш коментар