Діабло Коді


Diablo Cody
Дата народження:
14 червня 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американська сценаристка, продюсер, режисер і акторка.

Брук Б’юзі-Хант (більш відома як Діабло Коді) народилася 14 червня 1978 року в Чикаго, штат Іллінойс, США, у родині Пем і Грега Б’юзі. У неї є старший брат Марк. Майбутня сценаристка відвідувала Академію Бенета в Ліслі, штат Іллінойс. Діабло взяла свій псевдонім під час подорожей. Пізніше Коді навчалася в Університеті Айови, де отримала ступінь у медіа. У цей же час майбутня сценаристка працювала у відділі зборів головної університетської бібліотеки. Згодом Діабло стала секретаркою в одній із юридичних фірм Чикаго і коректором для реклам радіостанцій. Коли Коді переїхала в Міннеаполіс, штат Міннесота, вона працювала стриптизеркою, оператором "Сексу по телефону", писала власний досить популярний блог.

Дебют сценаристки в кінематографі відбувся в 2007 році з великого фільму Джейсона Райтмана "Джуно". Цей проект відразу приніс Діабло "Оскар" за "Найкращий сценарій" і всесвітню популярність.

2009 рік був вельми пам'ятним для Коді, адже тоді в її фільмографії з'явилася картина "Тіло Дженніфер", а також серіал "Сполучені штати Тари", у якому вона була зайнята до 2011 року в 36 епізодах.

У період із 2011 по 2015 роки сценаристка брала участь у створенні таких непоганих стрічок, як "Бідна багата дівчинка" (2011), "Рікі і Флеш" (2015).

Діабло Коді була заміжня за музикантом Джоном Хантом, а зараз перебуває у шлюбі з продюсером Деніелом Моріо. У пари є двоє дітей.Ім’я:
01 жовтня 2020
Ваш коментар