Лоуренс Д. Коен


Lawrence D. Cohen

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Лоуренс Д. Коен - американський сценарист і продюсер, що працював з іменитими режисерами фільмів різних жанрів і напрямів. Дебют в якості сценариста відбувся в 1974 року, коли Коен в співавторстві з Мадріком Мартіном став автором сценарію документальної стрічки Мартіна Скорсезе «Італо-американець». Вперше ім'я Лоуренса стало відомим у професійних колах після екранізації роману Стівена Кінга «Керрі» режисера Брайана Де Пальма, в ролях якої засвітилися Сіссі Спейсек, Пайпер Лорі, Джон Траволта, Емі Ірвінг і багато інших акторів. Фільм став справжнім фурором в кіноіндустрії і допоміг Коену знайти свою нішу в кар'єрі.

Наступним проектом, над яким трудився Коен став фільм жахів Джона Ірвіна «Історія з привидами» (1981) з Фредом Астером, Дугласом Фербенксом-молодшим і Мелвином Дугласом у головних ролях. Сценарій був написаний на основі класичного роману Пітера Штрауба. Водночас Лоуеренс знову взявся за адаптацію творів Стівена Кінга. Першою став трилер «Воно» (1990) режисера культових фільмів жахів Томмі Лі Уоллеса. Картина є квінтесенцією казки, жахів та наукової фантастики. А в 1993 році на екрани виходить страхітливий фільм «Томмінокери» режисера Тома Пауера. У тому ж фільмі Коен проявив свої здібності в галузі продюсування. Обидва фільми досі популярні серед глядацької аудиторії і є класикою жанру жахів.

У 2001 році Лоуренс зраджує своїм принципам і створює сценарій до музичної мелодрами «Тихоокеанська історія» Річарда Пірса. Де також є співпродюсером картини. Але вже в 2006 році сценарист повертається до своєї звичної і улюбленої теми жахів і займається створенням сценарію до міні-серіалу «Нічні кошмари і фантастичні видіння: За розповідями Стівена Кінга».

Останньою на сьогоднішній день роботою став сценарій до чергової екранізації Стівена Кінга «Керрі» - фільм «Телекінез» режисера Кімберлі Пірс. Доля дала можливість Коену попрацювати над різними версіями екранізації одного твору (1976 року і 2013 року).
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар