Джо Коул


Joe Cole
Дата народження:
28 листопада 1988

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Британський актор.

Джо Коул народився 28 листопада 1988 року в Кінгстоні-на-Темзі, Лондон, Англія, Великобританія. В актора є четверо молодших братів. Джо прекрасно зарекомендував себе в Національному молодіжному театрі, після чого і почав свій шлях у кінематографі.

Дебют Коула в кіно відбувся в 2010 році з епізодичних ролей у серіалах "Чисто англійське вбивство", "Холбі Сіті", а також у ТБ-фільмі Міши Менсон-Сміт "Стенлі Парк". Через 2 роки він знявся у проекті "Зараз саме час" Ола Паркера й з'явився в 2 епізодах шоу "Молокососи".

2013 рік став дуже хорошим для актора. Саме тоді він зіграв у картині Паскаля Шомеля "Довге падіння", а також почав свій шлях у відомому серіалі "Гострі козирки". Там Джо з'явився в 19 епізодах аж до 2017 року.

У 2015 році Коул був неймовірно активний, і його фільмографія поповнилася багатьма хорошими стрічками, де сам актор грав далеко не останню роль. У цей час Джо взяв участь у таких фільмах, як "Небезпечне занурення" Рона Скальпелло, "Зелена кімната" Джеремі Солньє й "Таємниця в їхніх очах" Біллі Рея.Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар