Роман Коппола


Roman Coppola
Дата народження:
22 квітня 1965

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Режисер, сценарніст, кліпмейкер, продюсер, актор.

Місце народження: Париж, Франція.

Відомий в першу чергу тим, що він син режисера Френсіса-Форда Копполи, а ще кузен акторів Джейсона Шварцмана і Ніколаса Кейджа. Будучи сином кінематографіста, з малих років був залучений до кіно, наприклад у вісім років знімався в "Хрещеному батьку 2" (1974).

Кіно вивчав у місті Нью-Йорк, відвідуючи кіношколу Tisch School of the Arts. Свою режисерську діяльність починав зі зйомок кліпів, на його рахунку, як у ранній період, так і через деякий час, відео для груп Daft Punk, Green Day, Fatboy Slim, Wyclef Jean, The Vines, The Strokes і не тільки. Один з його кліпів навіть бере участь у New York Museum of Modern Art в якості постійної композіії. Це було відео на пісню Funky Squaredance виконавця Phoenix. Працювати над кліпами почав у середині 90-х років. Крім того, частенько допомагає батькові у роботі над зйомками фільмів, сприяючи під час виробництва "Дракули", "Молодість без молодості" і ще парочки фільмів, де він виступав іноді і як оператор.

Займаючись продюсерською діяльністю ще в першій половині 80-х, беручи під крило при цьому дуже примітні, що стали культовими, фільми, сам дебютує в кіно як режисер лише в нульових. Його першим повнометражним фільмом стала стрічка "Агент «Стрекоза»" (2001). Далі він практично і не займається зйомками кіно, виступаючи найчастіше як продюсер або сценарист для своїх друзів і рідних. Серед таких сестра Софія Коппола, для якої він написав "Елітне товариство", Уес Андерсон.

У 2010 році зняв відео для парфумерної компанії Chloé. У 2012 році кінематографіст випускає на екрани екстраординарну стрічку "Запаморочливі фантазії Чарлі Свона - третього", головну роль в якій виконав Чарлі Шин.
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар