Міранда Косґров


Miranda Cosgrove
Дата народження:
14 травня 1993

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

 Американська актриса і співачка.

Міранда народилася 14 травня 1993 року Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, в сім'ї Тома і Крістен Косгроув. Вона відкрила свій творчий хист зовсім в юному віці, вже в три роки танцювала і співала в ресторані Лос-Анджелеса - «Taste of LA». Тут її помітив агент, який будучи вражений її співом і танцями, відразу ж уклав з нею контракт. Так Міранда знялася в декількох рекламах «Burger King», «McDonalds» та інших компаній.

Але кар'єра Міранди була обмежена лише рекламними роликами. Вона прослухувалася для багатьох ролей, поки нарешті не отримала свою першу роль, яка стала початком її кар'єри. Серед тисячі претендентів Міранду вибрали на роль у фільмі «Школа року». Знімаючись в Нью-Йорку в цьому фільмі, Міранда дізналася про свою нову роль. Їй подзвонили і повідомили про те, що затвердили на роль в серіалі «Дрейк і Джош» на каналі «Nickelodeon».

У 2005 році Міранда знялася у фільмі «Твої, мої і наші», а також з'явилася в одній з серій серіалу «нетак». У 2007 році Міранда почала зніматися в серіалі «iCarly». В цей же період вона почала кар'єру співачки. Пісні Міранди зазвучали в серіалах «Дрейк і Джош» і «iCarly». У 2010 році вийшов її дебютний альбом Sparks Fly, а в 2011 році - High Maintenance (EP). У 2010 році Міранда озвучила Марго, персонажа мультфільму «Гидке я». У 2013 році вийшов мультфільм «Гидкий я 2», де Міранда знову озвучила Марго.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар