Чарлі Кокс - біографія, фільмографія та фото Чарлі Кокс - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Чарлі Кокс


Персона - Чарлі Кокс
Like
«Charlie Cox»
Дата народження:
15 грудня 1982

Біографія

Актор.

Чарлі Томас Кокс народився 15 грудня 1982 року в Лондоні, столиці Великобританії. Чарлі – найменший з 5 дітей в сім'ї Ендрю і Тріши Кокс. Не дивлячись на те, що актор народився в столиці, виріс він в Східному Сассексі. Закінчив Шерборнську школу в Дорсеті, де навчався акторській майстерності. За виконання різних ролей в театральних постановках в шкільні роки отримав від школи Премію Джеральда Пітмана за акторську майстерність. Надалі закінчив Школу Брістольського театру Old Vic.

Чарлі почав свою акторську кар'єру в 2002 році з епізодичної ролі в серіалі "Суддя Джон Дід". У 2003 році відбувся дебют у великому кіно – робота в "Точки над І", де Кокс зіграв роль другого плану. 2004 рік запам'ятався в кар'єрі актора роллю Лоренцо в екранізації твору Шекспіра "Венеціанський купець". У 2005 році світ побачив фільм "Казанова". Тут Чарлі допоміг його театральний досвід, адже він часто грав знатних людей. У цьому фільмі він виступив в амплуа брата головної героїні – Джованні Бруні. 2007 рік ознаменувався однією з найуспішніших робіт актора – він зіграв головну роль у фільмі Меттью Вона "Зоряний пил". Після цього було кілька маловідомих робіт, серед яких хіба що варто згадати серіал "Підпільна імперія". Але в 2014 році Чарлі знявся в дуже успішному фільмі "Теорія всього" (інша назва "Всесвіт Стівена Хокінга").

У 2015 році стартувала одна з найбільш відомих робіт Кокса – серіал "Шибайголова", де актор зіграв головну роль Метта Мердока.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
16 вересня 2019
Ваш коментар