Кіран Калкін


Kieran Culkin
Дата народження:
30 вересня 1982

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор.

Народився 30 вересня 1982 року Нью-Йорку в родині колишнього бродвейського актора Крістофера Корнеліуса Калкіна (рід. 6 грудня 1944 року) і телефоністки Патриції Брентрап. З боку батька має чверть ірландського коріння, а також німецькі, англійські, швейцарсько-німецькі і французькі корені, з боку матері - на половину норвезькі і на половину німецькі. Кіран був четвертою дитиною в сім'ї. У нього чотири брата: Шейн Арлісс (рід. В 1976), Маколей Карсон (рід. В 1980), Крістіан Патрік (рід. В 1987) і Рорі Х'ю (рід. В 1989), і дві сестри: Дакота (1978-2008 ) і Куїнн Кей (рід. в 1984). Кіран є племінником акторки Бонні Беделіа, яка припадає йому тіткою по батьківській лінії.

Акторський дебют у Кирана, як і у його старшого брата Маколея, відбувся на сцені - в 2 роки він зіграв в постановці манхеттенського театру «Симфоні-Спейс». У кіно Кіран потрапив в 7 років, зігравши екранного брата Маколея у фільмі «Один вдома». Участь Кирана в зйомках багато в чому було обумовлено тим, що їх батько Крістофер, користуючись популярністю Маколея, активно намагався пропхати в кіно інших своїх дітей. На відміну від Маколея Кіран до підліткових років грав тільки другорядні ролі. Крістофер Калкін не рахував Кирана фінансово привабливим і тому не оскаржував його контракти, як він робив у випадку з Маколея, домагаючись того, щоб того платили мільйонні гонорари за зйомки. В результаті, коли в 1996 році Маколей прийняв рішення піти на час з кіно, Кіран і їх молодший брат Рорі продовжували активно зніматися.

Тільки в 1998 році в кар'єрі Кирана настав прорив, коли він знявся в головній ролі в драмі «Велетень». Будучи підлітком, Кіран грав головні ролі лише в незалежному кіно, в той час як в крупно бюджетних фільмах йому діставалися лише дрібні ролі.Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар