Алан Каммінґ


Alan Cumming
Дата народження:
27 січня 1965

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Режисер, актор, письменник, продюсер і виконавець.

Відомий своїми ролями розпорядника в мюзиклі «Кабаре», російського програміста в серії Бондіани «Золоте око», Курта Вагнера в «Люди Ікс 2», Фегалі Флуп в трилогії «Діти шпигунів». Також знявся в картині «Ювілей», ставши з-сценаристом і со-режисером цього фільму (разом з Дженніфер Джейсон Лі). Брав участь в бродвейських постановках мюзиклів «Тригрошова опера», «Кабаре» (за який в 1998 році був удостоєний премії Tony). Алан Каммінг також відомий як автор книги «Чарівна казка Томмі», провідний власного ток-шоу і творець аромату для чоловіків Cumming.

Алан Каммінг народився в 1965 році в невеликому містечку шотландського графства Пертшир. Його мати займалася страхуванням, а батько - лісництвом. У Алана є два старших брата, племінниця і два племінника. Через професійної діяльності батька сімейство було змушене часто міняти місце проживання. Дитинство Алана пройшло в Ангусі, тут він закінчив школу і півтора року працював редактором і колумністом телевізійного журналу. Потім Каммінг навчався в Шотландської Королівської академії музики і драми в Глазго, після закінчення якої багато працював в театрах Шотландії, беручи участь в телевізійних постановках.

У листопаді 2008 року Каммінг отримав друге, американське громадянство (зі збереженням першого, британського). У 2009 році була видана аудіо версія книги «Левіафан» (Leviathan) в прочитанні Каммінг.

Після закінчення академії в 1985 році Алан одружився на своїй однокурсниці Хіларі Ліон (Hilary Lyon), а 8 років потому в 1993 році пара розлучилася. Потім актор кілька років зустрічався з актрисою Шаффран Берроуз (Saffron Burrows) [1], а в 1999 році оголосив про свою бісексуальність. Шість років Камінг жив з театральним режисером Ніком Філіпу (Nick Philippou). У січні 2012 року в Нью-Йорку він уклав одностатевий шлюб з художником-графіком Грантом Шаффером (Grant Shaffer), з яким вже п'ять років перебував у зареєстрованому цивільному партнерстві у себе на батьківщині в Великобританії.Постери
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар