Олег ДаниловРейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський сценарист, продюсер і актор.

Олег Данилович Данилов народився 26 жовтня 1949 року в Ленінграді (зараз – Санкт-Петербург) в СРСР (зараз це місто в Росії). Вищу освіту майбутній сценарист здобував у Ленінградському кораблебудівному інституті на факультеті економіки, який закінчив у 1991 році. Після цього Олег став завлітом Театру комедії ім. Акімова.

Дебют Данилова в кінематографі відбувся в 1991 році з фільму Дмитра Астрахана "Вийди! ..". Варто відзначити, що з цим режисером сценарист ще не раз працював у майбутній своїй кар'єрі. Двома роками потому Олег займався його картиною "Ти в мене одна", а ще через 2 роки (в 1995) стрічкою "Все буде добре".

1998 рік став дуже продуктивним для Данилова, адже тоді його фільмографія поповнилася такими проектами, як "Перехрестя" й "Контракт зі смертю" режисури того ж Астрахана, а також серіалом "Зал очікування".

У ХХІ столітті сценарист узяв участь у створенні не дуже хороших фільмів "Подаруй мені місячне світло" (2001), "Діточки" (2012), "Любов без правил" (2016) – режисером усіх цих картин також був Дмитро Астрахан.
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар