Джонатан Девіс


Jonathan Davis
Дата народження:
18 січня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Композитор Джонатан Девіс відомий широкій аудиторії поціновувачів музики як лідер американської ню-метал групи Korn. Народився 18 січня 1971 року в місті Бейкерсфілд, Каліфорнія. Виховувався в родині батька - власника музичного магазину, - і мачухи. Батьки перестали жити разом, коли хлопчикові було 3 роки. Рідна мати Джонатана за професією актриса. Батько мав свою невелику звукозаписну студію, де 5-річний Джонатан освоював гру на музичних інструментах. Паралельно з навчанням в загальноосвітній школі, хлопчик вчився грати на всіх інструментах, які були в арсеналі його сім'ї - ударна установка, волинка, фортепіано та інших. Після школи влаштувався на роботу в місцевий морг, там він проводив дні і ночі в якості асистента патологоанатома. Тим не менш, зараз він відомий на весь світ музичний виконавець. Першим яскравим враженням для майбутнього популярного музиканта став мюзикл "Ісус Христос - суперзірка". Улюбленими музичними групами були Duran Duran і The Cure. У дитинстві Джонатан отримав у подарунок барабанну установку і волинку (від дідуся), після чого в ньому і зародилася справжня пристрасть до музики. До складу групи Корн Джонатан потрапив за щасливим збігом обставин. На початку своєї кар'єри він виступав у групі Sexart, і в один прекрасний вечір на черговому концерті вокаліст дуже сподобався музикантам з групи Корн, які випадково забігли до бару, де проходив захід. Девіс довгий час не міг зважитися, але після довгих роздумів все ж погодився з їх пропозицією стати учасником групи Корн. За порадою, музикант навіть звертався до місцевої ворожки, яка підказала Джонатану безпомилковий шлях до успіху. На сьогоднішній день у складі групи Корн Джонатан Девіс виступає в якості соліста, іноді грає на ударній установці і волинці. Група випустила 11 студ.ійних альбомів.

Окрім музики, Джонатан має й інші уподобання. Девіс працював над проектом розробки комп'ютерної гри-файтинга «Шрами популярності», персонажами якої мали стати відомі музиканти з груп Корн, Limp Bizkit, Marilyn Manson і Staind. Художник Марті Емонд вже встиг створити комп'ютерні моделі знаменитих музикантів, але так і не закінчив розпочате, так як у 2004 році Джонатан Девіс припинив роботу над проектом.

Музиканта можна побачити у відеокліпах інших виконавців, наприклад у Limp Bizkit, Sugar Ray, Cold, Busta Rhymes, Infected Mushroom та інших.

На початку 2000-х років музикант звернувся до кінематографа і вирішив спробувати себе в якості актора. Дебют Девіса-кіноактора відбувся в 2002 році у фантастичному трилері «Королева проклятих» Майкла Раймера, де він виконав невелику роль квиткового спекулянта. Також Девіс з'являвся в образі продавця в магазині у фільмі «Тихе життя» і наркомана у комедії Уоллеса Володарськи «Ліцензія на зраду» (2004). Його можна побачити в кадрах короткометражного фільму «Existence» Ентоні Леонарді ІІІ (2006) і драми «The Still Life» Джоеля Міллера (2007). Джонатан брав участь у ще одній кінострічці жанру хоррор «Грішний Джин Сміт», де мав з'явитися в ролі Диявола. Але, на жаль, фільм так і не вийшов на екрани. Крім акторської діяльності спробував себе в якості кінокомпозитора. Так його музичні теми перетворилися на саундреки до фільму жахів «Королева проклятих» (2002) і фантастичного трилеру «Філософи. Урок виживання »(2013).
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар