Порша де Россі


Portia de Rossi
Дата народження:
31 січня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Порша де Россі (справжнє ім'я Аманда Лі Роджерс) народилася 31 січня 1973 року місті Джелонг, Австралія. Після закінчення школи, поступила в Мельбурнський університет, щоб стати адвокатом. Для заробітку на життя під час навчання, стала працювати манекенницею.

У 1994 році Порша де Россі попалася на очі директору по кастингу, який запропонував їй роль Джидді у фільмі «Сирени» з Х'ю Грантом у головній ролі. Її надихнув новий досвід, і вона вирішила почати кар'єру актриси.

Хоч вона і не була успішною на адвокатському поприщі, зіграти адвоката їй вдалося на екрані: амбітна Неллі Портер - один з центральних персонажів в серіалі «Еллі Макбіл».

У 1997 році Порша знялася у фільмі «Крик 2», в якому зіграла студентку, в 1999 році - у фільмі «Стигмати», а в 2005 році - у фільмі «Перевертні» з Христиною Річчі і Джошуа Джексоном. Після закінчення зйомок серіалу «Еллі Макбіл» вона повернулася на телебачення в серіалі «Уповільнений розвиток». У 2007 році вона також з'явилася в 5-му сезоні «Частин тіла».Постери
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар