Скот Деріксон


Scott Derrickson
Дата народження:
16 липня 1966

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський режисер, сценарист і продюсер.

Скотт Дерриксон народився 16 липня 1966 року в Денвері, штат Колорадо, США. Навчався в Університеті Південної Каліфорнії (має ступінь бакалавра в галузі гуманітарних наук і теології), Biola University і USC School of Cinematic Arts. У 1996 в USC School of Cinematic Arts (тоді вона називалася Школа кіно і телебачення (CNTV)) отримав магістерський ступінь.

Дебют Скотта в кінематографі як режисера і сценариста відбувся в 1995 році з короткометражки "Love in the Ruins".

Наступної роботи сценариста довелося чекати 5 років – "Міські легенди 2: Останній відрізок". У тому ж 2000 році вийшла ще стрічка за участі Деріксона – "Повсталий з пекла 5: Пекло".

У 2004 році Скотт знову з'явився на горизонті – написав сценарій до картини "Земля достатку". Через рік вийшла найбільш успішна робота Деріксона – фільм "Шість демонів Емілі Роуз".

І знову Скотт зробив довгу, як для кінематографу, перерву. Тільки в 2012 році американець знову засвітився, написавши сценарій і знявши стрічку "Сіністер", де головну роль виконав чотириразовий номінант на "Оскар" Ітан Хоук.

У наступному році Деріксон тільки написав сценарій до фільму "Вузол диявола". У 2014 він зняв "Борони нас від лукавого", а в 2015 знову працював над сценарієм, цього разу, для сіквелу стрічки "Сіністер".

28 жовтня 2016 року в Україні відбудеться прем'єра нової картини режисерства Скотта Деріксона – "Доктор Стрендж".  
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар