Торрі ДеВіто


Torrey DeVitto
Дата народження:
08 червня 1984

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Актриса, колишня модель, музикант.

Повне ім'я - Торрі Джоелль Девітт.

Місце народження: Лонг-Айленд, Нью-Йорк, США.

Так, як батько акторки був барабанщиком Біллі Джоеля, частенько дівчинка з ним їздила на гастролі. Від батька їй передалася творча жилка в музичному плані, вона добре грає на скрипці, чому почалася вчитися в шість років. У 12 років грала на скрипці на весіллі Пітера Кука і Крісті Брінклі. У неї є дві сестри. Навчалася у початковій школі Форт Салонга.

Деякий час знімалася в рекламі, що і дало їй старт у кар'єрі, а до 2002 року була в модельному бізнесі. Однак не покидає дівчина і своє захоплення музикою, яка, як вона з часом зрозуміла, для неї дуже важлива. На початку нульових вона грала на скрипці під час написання альбомів деякими виконавцями , серед яких Томмі Девідсон, Стіві Нікс (In Your Dreams), Рафаель Саадік та інші.

Перший час знімається в багатьох відомих молодіжних серіалах: "Пагорб одного дерева", "Дрейк і Джош"... Потроху переходячи в кіно, грає зазвичай не в найпопулярніших стрічках, проте продовжує брати участь у вельми хороших серіалах, наприклад "Касл".

У 2007 році під час початку зйомок "Зимових мерців" (2008) знайомиться з Полом Уеслі, зіркою серіалу "Щоденники вампіра". У серіалі з'являється і сама актриса. Пара зіграла весілля в 2011 році, проте через два роки пара розходиться.Постери
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар