Кім Діккенс


Kim Dickens
Дата народження:
18 червня 1965

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса.  

Кімберлі Джен Діккенс народилася 18 червня 1965 року в Хантсвіллі, штат Алабама, США. Там закінчила середню школу, де Кім займалася софтболом і тенісом. Також вона була частиною Національного Товариства честі (National Honor Society). Після закінчення школи, майбутня актриса поступила до Університету Вандербільта в Нешвіллі, штат Теннессі, де отримала ступінь бакалавра в галузі зв'язку. Там же вона і вирішила стати актрисою. Незабаром після цього Діккенс вирушила в Нью-Йорк, щоб продовжити своє навчання в Інституті театру і кіно Лі Страсберга і Американської академії драматичного мистецтва.  

До того, як вперше з'явиться на великому екрані, Кім працювала моделлю весняної колекції Кевіна Кляйна в 1994, знімалася в рекламах і кліпах, а також грала в театрі.  

Дебют у кіно відбувся в 1995 році з картини "Місто хуліганів" Алана Тейлора. Після цього було ще кілька ролей в маловідомих фільмах і серіалах. Тільки в 1998 році актрисі вдалося засвітитися в більш-менш гіднsq картині –  "Великі надії". У тому ж році вона зіграла одну з другорядних ролей у стрічці "Меркурій у небезпеці". Після цих картин з таким же успіхом Діккенс брала участь в картинах "Невидимка" і "Дар" (2000), "Будинок з піску і туману" (2003).

З 2004 року Кім була частиною трьохсезонного серіалу "Дедвуд". Вона знялася сумарно в 34 епізодах з 36. У 2006 році актриса взяла участь у ще одному досить відомому проекті –  серіалі "Lost".  

У 2009 році була участь в картині-номінанті на "Оскар" за "Кращий фільм" –  "Невидима сторона". Партнерка по знімальному майданчику Кім, Сандра Буллок,  за цю стрічку отримала заповітну статуетку в номінації "Краща жіноча роль". У 2014 році історія майже повторилася – колега Діккенс по фільму Девіда Фінчера "Зникла" Розамунд Пайк була номінована на "Оскар" за "Кращу жіночу роль", але статуетку отримала Джуліанна Мур.  

27 вересня 2016 світ побачив новий фільм за участю Кім Діккенс – "Будинок дивних дітей міс Перегрин" від Тіма Бертона. З 6 жовтня – на екранах України.  
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар