Сергій Друзьяк


Сергей Друзьяк
Дата народження:
30 квітня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Російський театральний і кіноактор Сергій Вікторович Друзьяк народився в місті Банська-Бистриця 30 квітня 1985 року. Батько був військовослужбовцем, так дитячі роки Сергія пройшли в Ялті. Пізніше жив у військовому містечку Південне-1, де відвідував калінінградський ліцей №49, і закінчив спеціалізований клас акторської майстерності в майстерні Б. І. Бейненсона. З 1999 три роки виступав на театральній сцені Калінінградського драмтеатру. І рік радував глядачів в Ярославському ТЮГу (з 2003 по 2004 рік). Вищу освіту здобув в Ярославському Державному театральному інституті в майстерні Олександра Сергійовича Кузіна, у 2006 році отримавши диплом артиста драматичного театру і кіно. У театрі Друзьяка можна було побачити в спектаклях «Міщанин у дворянстві», «Лівша» (в стінах театральної студії творчих дослідів «СТОП»), «Леді на день», «Попелюшка» (в Калінінградському драматичному театрі), «Новорічні космічні пригоди» , «Принцеса Кру» (в Ярославському Державному ТЮГу).

Зараз Друзьяк продовжує грати на сцені, незважаючи на свою зайнятість у кіно. З 2012 року його можна побачити в спектаклях театральної трупи «Відогонь-театру» в Зеленограді, тут він виконав образи в спектаклях «На дні», «Повний місяць в дитячій», «Цар Федір Іоаннович». За головну роль у виставі «Вбивця», поставленому в театрі «ТЕАТР.DOC.» отримав приз на фестивалі «Ludi».

Кінодебют Друзьяка відбувся в 1998 році в художньому фільмі «Сеньйора». Далі відточував акторські навички в популярних серіалах, серед яких: «Адвокат», «Доктор Живаго», «Детективи», «Слід», «Лікарська таємниця» та інші. Найбільш запам'ятався телеглядачам в комедії «Кремлівські курсанти» (2009-2010), де виконав роль Гени Варнави. За свою творчу кар'єру встиг виконати більше 40 ролей в кіно і на телебаченні. Серед робіт в кіно участь у фільмах: «Ялинки» (2010) режисера Тимура Бекмамбетова, військова драматична стрічка «Спокута» (2011) Олександра Прошкіна, комедії «Одноклассники.ru: НаCLICKай удачу» режисера Павла Худякова та багатьох інших. У 2014 році Друзьяк постав перед глядачами в образі Місяця Квітня в комедії «Дванадцять місяців. Нова казка », поставленої режисером Денисом Єлеонським.

У 2013 році відбувся дебют Друзьяк в якості режисера, сценариста і продюсера. Була завершена робота над його дебютною стрічкою - короткометражним, 7-ми хвилинним фільмом «Справжня вісім», де він також виконав одну з ролей.

Юні телеглядачі та їхні батьки також напевно пам'ятають Сергія в передачі «Давайте малювати», яку він веде на каналі Карусель.
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар