Данило Дунаєв


Данила Дунаев
Дата народження:
15 липня 1981

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російський актор. 

З самого дитинства мріяв про творчу професію, але, не дивлячись на це, все ж, поступив в Московський Авіаційний Інститут, вибравши напрям соціальної психології. Незабаром зрозумів, що дитяча мрія не залишає його, і поступив в Театральний інститут ім. Б.В. Щукіна, який в 2006 році успішно закінчив, і в цьому ж році стає актором Театру імені Маяковського. За настільки короткий час Данило вже встиг зіграти Стіва Облонського, Чічікова, а також в таких серйозних постановках, як "Театральний роман" Михайла Булгакова і "Дон Хіль – зелені штани" в ролі Тірсо де Моліна, яку він вибрав в якості дипломної роботи в Щукінському училищі. Але на цьому його таланти не закінчуються: Данило виступає в різних образах з театрально-музичними номерами, пише сценарії заходів будь-якого маштабу,  має за плечима досвід професійного озвучування, шестирічний стаж роботи ді-джеєм і, додатково, має навик верхової їзди і вільно розмовляє англійською мовою.

На рахунку Данила Дунаєва вже декілька серйозних ролей у кіно: Петро Сумароков у фільмі "Віват, Ганна Іоаннівна!" з циклу С.С Дружиніной "таємниці палацових переворотів", Крей в "Молодому Вовкодаві" і остання його робота "Скарби кардинала Мазаріні, або Повернення мушкетерів".
Ім’я:
24 вересня 2021
Ваш коментар
Наталья
Наталья 23 листопада 2011 21:59
0
Очень-очень нравиться! Правда есть огромная предвзятость: Данила очень похож на моего сына, причёска, волосы, нос, глаза, улыбка, выражение лица. Это о внешности.
О таланте: Данила большая умничка. Сериалы не смотрю, а тут попала на самое начало "Новостей". Просто офигенный текст  "... и тут вошла она и это новости..." автор гений и режиссёр гений. А Данила какой-то родной, понятный и очень искренний. Заврался по самый не балуй, а ты сопереживаешь и даже пытаешься выруливать вместе с ним.
Вот интересно эти коменты Данила читает?
Данила, если прочитаешь, то хочу тебя поблагодарить за то огромное удовольствие , которое я получила от "Новостей". Блестящая игра!!! Здорово, что у нас появляються такие молодые талантливые актёры. Когда снимались Мушкетёры-2 видела и Боярского, и Смехова, и Макарского, и других уже признанных звёзд. Даже фото на память с ними сделала. Но даже представить не могла, что в одном шаге находился такой блестательный артист, но неизвестный для меня.
Желаю много ярких ролей, благодарных зрителей, здоровья, любви искренней и чистой. И неважно что это сериал.  Оказывается и в сериале можна сыграть ярко. Талантливый человек талантлив во всём!
СПАСИБО!
.