Стефан Душьо


Stefan Duscio

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Стефан Душьо - австралійський кінооператор. Народився в австралійському місті Вікторія. З раннього віку живив любов до візуального мистецтва, займався створенням коміксів. Свої перші професійні кроки зробив під час навчання аудіо-візуальних мистецтв в Мельбурнському Університеті. Стефан займався зйомками відеороликів, реклами для телебачення, шліфував свою операторську майстерність створюючи музичні кліпи і короткометражні фільми.

Дебютну короткометражну стрічку зняв в 2008 році, нею стала 16-хвилинна мелодрама «Lover's walk» австралійського режисера Ебігейла Харгрейва. Через 3 роки він став оператором у фільмах «Closing in» і «Уїм: Бачу, ви поспішаєте». У 2012 році відбулася прем'єра в повнометражному фільмі - мелодрамі режисера Роба Ситча «Усе, крім любові».

У 2013 році Душьо постав оператором відразу в 4 роботах. Талант молодого оператора в драмі Риза Грехема «Galore» вже встигли оцінити критики і нагородити Стефана премією «GOLD Cinematographer's Award». У тому ж році його роботу можна було побачити в короткометражному фантастичному трилері «Останній раз, коли я бачив Ричарда» режисера Ніколаса Версо і пригодницькій військовій драмі «Canopy» Аарона Уїлсона. Крім того, Стефан був у складі операторів драми «10 миттєвостей долі», головну роль в якій виконала Кейт Бланшетт.

Зараз Душьо працює разом з режисером Майклом Петроні над трилером «Відступ» з Едріаном Броуді і займається зйомками драматичної стрічки Аарона Уїлсона «Потрійне щастя».
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар