Маша Єфросиніна - біографія, фільмографія та фото Маша Єфросиніна - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Маша Єфросиніна


Персона - Маша Єфросиніна
Like
«Маша Ефросинина»
Дата народження:
25 травня 1979

Біографія

 Українська телеведуча.

Закінчила школу із золотою медаллю, вищу освіту отримала у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, Інститут філології за спеціальністю «перекладач з англійської та іспанської мов».

У 19 років дебютувала на Першому національному (УТ-1) в програмі «Щасливий дзвінок». Незабаром Марія отримала запрошення від «Нового каналу», на якому запускали нову ранкову програму «Підйом». 2002 року програма отримала премію «Телетріумф» у номінації «Найкраще телевізійне шоу». 2005 року була ведучою на конкурсі «Євробачення», що проводився у Києві. У жовтні 2005 року перейшла на канал ICTV у програму «Лінія конфлікту». З вересня 2006 року — ведуча телешоу «Один у полі» на телеканалі «Інтер». 2006 року з'явилася на обкладинці журналу ELLE. Співпрацювала з російськими телеканалами «Муз-ТВ», НТВ («Фактор страху»), ДТВ («Мій товстий бридкий наречений»).

2 березня 2008 року на телеканалі «Інтер» почалися зйомки ток-шоу «Модний вирок», в якому Маша Єфросиніна виступала в ролі адвоката. 2010 року стала однією з ведучих проекту Костянтина Меладзе «Україна сльозам не вірить». 3 березня 2011 року на «Новому каналі», Марія Єфросініна веде передачу «Мрії здійснюються», метою якої є здійснення бажань пересічних людей. З 2012 р. ведуча шоу на Новому каналі «Шоума$тгоуон». 1 квітня 2014 року на «Новому каналі», веде передачу «Серця трьох».

17 липня 2016 року на Одеському міжнародному кінофестивалі український кінорежисер Анатолій Матешко представив свій новий серіал «Потрійний захист» з Машею Єфросиніною в головній ролі. У 2017 році Маша стала ведучою нового соціально-розважального проекту «Сюрприз, сюрприз!» на телеканалі «СТБ», який виконуватиме заповітні бажання українців.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
16 вересня 2019
Ваш коментар