Біллі Айліш


Billie Eilish
Дата народження:
18 грудня 2001

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Американська співачка та авторка пісень. Лауреатка премії «Греммі».

Здобула популярність у 2016 році завдяки публікації дебютного синглу «Ocean Eyes» на SoundCloud. 29 березня 2019 випустила свій перший студійний альбом, When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, який очолив американський (Billboard 200) і британський (UK Albums Chart) хіт-паради, а сингл «Bad Guy» вийшов на перше місце в Billboard Hot 100 (США). Він став першим чарт-топером співачки, а сама Айліш, завдяки цьому досягненню, стала першою людиною, народженою в XXI столітті, якій вдалося очолити Hot 100.

Виросла в Гайленд-Парку, що в Лос-Анджелесі, у родині акторів і музикантів. Батьки працюють в індустрії розваг. Її мама Меггі Бейрд є акторкою музикантом і сценаристом. Айліш має ірландські та шотландські корені. Здобула домашню освіту й у віці 8 років її прийняли в Лос-Анджелеський дитячий хор, де навчили технік співу. У 11 років почала записувати і виконувати власні пісні. Також у неї є старший брат Фінніас О'Коннел, який має власний гурт. Вона довгий час займалася танцями, але в січні 2016 зазнала травми, яка назавжди перервала її танцювальну кар'єру.

У жовтні 2015 року Айліш записала пісню «Ocean Eyes», спочатку написану її братом для своєї групи. Її вчитель хореографії допоміг їй зробити танець для цієї пісні, але вже з травмою ноги. Її дебютний сингл «Ocean Eyes» станом на лютий 2018 року набрав понад 35 мільйонів прослуховувань на Spotify. Дебютний мініальбом, «Do not Smile at Me», співачка випустила у серпні 2017 року. У вересні 2017 року Apple назвали Айліш «артистом UpNext» від Apple Music. 8 серпня 2019 року Книга рекордів Гіннеса повідомила, що 17-річна артистка потрапила до Книги 2020 року як наймолодша виконавиця, яка очолює головні музичні чарти світу.Постери
Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар