Аніта Екберг


Anita Ekberg
Дата народження:
29 вересня 1931

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса, модель.

Повне ім'я: Керстін Аніта Маріанна Екберг.

Місце народження: Мальме, Швеція.

Народилася в багатодітній сім'ї, ставши однією з восьми дітей. Завдяки свій красі і наполяганням матері, яка працювала в цій галузі, бере участь у конкурсі за звання найкрасивішої дівчини рідного міста Мальме, в якому вона вдало перемагає. До цього дівчина вже встигла попрацювати манекенницею, що теж стало однією з причин, які сприяли її перемозі. Вирішуючи не зупинятися на досягнутому, дівчина їде в Америку, щоб взяти участь у боротьбі за звання Міс Всесвіту, яку не виграла.

Участь у конкурсі Міс Всесвіт не подарувавши моделі перемоги, дало її дещо інше, а саме контракт з Universal Studios, яким вона вирішила скористатися. Вона зустрічає продюсера Ховарда Хьюза, словам якого про складність вимови її прізвища не піддається. Вона каже, що якщо людина домоглася успіху, то їй на рахунок цього турбується не потрібно. На студії дівчина бере уроки акторської майстерності, сценруху, ставить мову і ще вчить англійську. Крім того вчиться верховїй їзді.

У 50-х дівчина спочатку більше приділяючи час професії моделі, до середини десятиліття таки починає грати в кіно, вперше з'явившись у стрічці "Ебботт і Костелло летять на Марс" (1953). Так і продовжує грати в американських стрічках, поки не зігравши в європейській стрічці "Ознаменування Рима", не приймає запрошення від італійського режисера Федеріко Фелліні. Це була роль в його стрічці "Солодке життя", яка дає їй визнання на всю майбутню кар'єру. Далі вона так і продовжує грати в європейському кіно, де її можна побачити в "Банда кокоток", "Монголи" та інші. У період з 1956 по 1959 була одружена з актором Ентоні Стілом, після якого вона з 1963 по 1975 зустрічається c Ріком Ван Наттера. Крім того, у актриси була серйозна любов з Джанні Аньєллі, директором компанії Fiat, який був тим не менш одружений.

На початку 60-х її запрошують на проби у фільм "Доктор Ноу". Вважаючи, що Голлівуд вплинув на неї не кращим чином, модель і актриса по більше й міру відіграє саме у європейському кіно, найчастіше країн Італії та Франції. Однак найвідоміші та якісні ролі припадають якраз на 50-і і 60-і роки. Правда образ культового секс-символа вона заслужити встигла.

Після переїзду в США, вона так і не живе у Швеції, з'являючись там зрідка. Велику частину життя актриса і модель проводить саме в Італії. Однак вона завжди заявляє, що вмирати буде саме на рідній землі, де і буде похована. Так само її жодного разу не можна було побачити в шведському фільмі.
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар