Том Елліс


Tom Ellis
Дата народження:
17 листопада 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Валлійський актор. У Британії перш за все відомий своєю роллю доктора Олівера Казінса у мильній опері «Жителі Іст-Енду» та роллю Гарі Престона у серіалі «Міранда». Також грає головні ролі в таких американських серіалах як «Раш» та «Люцифер».

Народився 17 листопада 1978 року в Кардіффі, Уельс, у сім'ї Мерилін Джин (Гупер) та Кристофера Джона Елліса. Його батько, сестра та дядько — священнослужителі баптистської церкви. Ще один його дядько — Роберт Елліс — займає посаду ректора в Рідженс-Парк-Коледж (богословський коледж в Оксфордському університеті), де колись навчався батько актора. Елліс молодший же вчився у школі Гай Сторрс (High Storrs School), а також грав на валторні в Молодіжному оркестрі міста Шеффілд (City of Sheffield Youth Orchestra).

Особисте життя

В 2006 році Елліс одружився з акторкою Тамзін Оутвейт. 25 червня 2008 року у них народилася донька Флоренс Елзі. Від своїх попередніх стосунків також має доньку Нору. 20 грудня 2008 року пара взяла участь у телегрі «Всі зірки „Містер і Місіс“». Їхня друга донька — Мерні Мей — народилася 2 серпня 2012 року. Елліс та Оутвейт розлучилися 2014 року, причиною ж, за словами дружини актора, стала подружня невірність її чоловіка. З 2015 року зустрічається з американською актрисою і сценаристом Меган Оппенхаймер. З 2019 в шлюбі з Меган Оппенхаймер.  Проживає в Канаді та США.

Кар'єра

Серед інших відомих робіт актора, роль Джастіна у серіалі «Ми не ангели» та роль Томаса Міллігана у тринадцятій серії третього сезону серіалу «Доктор Хто». У липні — серпні 2009 року разом із Фейєм Ріплі знявся у серіалі «Понеділок, понеділок», а 2013 року виконав роль Віктора Франкенштейна («блискучого лікаря, який намагається знайти спосіб оживити свою мертву доньку Анну») у серіалі «Готика». У 2014 році виконав головну роль у серіалі «Раш». Грає роль Люцифер в однойменному серіалі, прем'єра якого відбулася 25 січня 2016 року.Постери
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар