Гад Ельмалех


Gad Elmaleh
Дата народження:
19 квітня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор Гад Ельмалех народився 19 квітня 1971 року в Касабланці, Марокко в сім'ї міма. Гад навчався в школі Georges Bizet і Lycée Lyautey, але не дуже любив навчання. У 1988 році він покинув Касабланку і відправився в Монреаль, де навчався політології. Паралельно з університетськими лекціями, працював на радіо, складав гумористичні оповідання, з якими виступав у нічних клубах. У 1992 році Ельмалех переїхав до Парижа, тут він познайомився з актрисою і сценаристом Елізабет Ненті, у якої брав уроки кіноспеціальності. А також займався написанням сценаріїв для виконавців гумористичних скетч-шоу.

Вперше з'явився в кадрі в 1996 році відразу в головній ролі в комедійному фільмі «Привіт, кузен!» Мерзак Аллуаша і в ролі Мало в кінострічці «Сестри Гамлет» Абделькрім Бахлула. Після цього прославився як талановитий комедійний актор, який знявся в понад 40 картинах.

У 2005 році Гад ділив знімальний майданчик з Жераром Депардьє у комедії Флоренса Кентена «Оле!». А наступного року порадував глядачів відразу в двох фільмах: у головній ролі фільму «Дублер» режисера Франсіса Вебера і комедійній картині «Фатальна красуня», напарницею по знімальному майданчику в якому стала Одрі Тоту. Фільм зібрав у прокаті 27 мільйонів доларів, подарував акторові світове визнання і поповнив ряди його прихильників. Критики часто порівнюють харизматичного Ельмалеха з Бастером Кіттоном, який також мав виразні очі і незворушний погляд.

У 2009 році Гад втілив свої здібності в руслі кінорежисури, поставивши фільм "Коко", в якому сам зіграв головну роль і виступив автором сценарію. Практика сценарної справи у Ельмалеха вже була: у 2003 році під час роботи над роллю у фільмі «Шу-шу» він також став співавтором сценарію разом з режисером картини - Мерзак Аллуашем.

Крім того актор займався озвучуванням анімаційних фільмів: у 2010 році його голосом заговорив один з героїв мультиплікаційної стрічки «Монстр в Парижі», а в 2011 персонаж з фантастичної картини «Пригоди Тінтіна: Таємниця Єдинорога».

Актор брав участь у фільмі Вуді Аллена «Північ у Парижі» (2011), у головній ролі разом з Софі Марсо в мелодраматичній картині Джеймса Юта «Кохання з перешкодами» (2012). А в 2013-му знову зустрівся з Одрі Тоту в екранізації роману Бориса Віана "Піна днів" режисера Мішеля Гондрі. Там він виконав одну з головних ролей - друга головного героя, фанатичного шанувальника Жана-Поля Сартра, Шика.

Гад Ельмалех одружений на Шарлотті Казірагі. Взимку 2013 року у пари народився первісток - Рафаель.
Постери
Ім’я:
20 січня 2021
Ваш коментар