Федір Ємельяненко - біографія, фільмографія та фото Федір Ємельяненко - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Федір Ємельяненко


Персона - Федір Ємельяненко
Like
«Федор Емельяненко»
Дата народження:
28 вересня 1976

Біографія

Російський спортсмен, що виступає в змішаних єдиноборствах і актор. 

Народився в Рубежному, Луганська область, Україна. 

В 1978 році сім'я Ємельяненко переїхала в Старий Оскол, в Білгородської області, де Федір залишався жити і тренуватися, навіть будучи знаменитим спортсменом. Жили Ємельяненко всією сім'єю в комунальній квартирі, займаючи кімнату, що спочатку призначалася для сушки білизни, і розділяючи з сусідами кухню і ванну. 

В 10 років Ємельяненко почав займатися самбо і дзюдо. Цікаво, що з собою на тренування Федір почав приводити молодшого брата, Олександра, якого ні з ким було залишити вдома, внаслідок чого Олександр сам став професійним атлетом і у свій час входив в десятку кращих важкоатлетів світу. 

Федір безперервно продовжував заняття і після школи, під час навчання в міському ПТУ № 22, яке закінчив з червоним дипломом в 1994 році за фахом "електрик". На цьому Федір не завершив свою освіту: у 2003 році він поступив в Білгородський державний університет на факультет фізичної культури і спорту, який закінчив в  2009 році, а за станом на січень 2011 року вчиться в аспірантурі того ж університету. 

З 1995 по 1997 рік Ємельяненко проходив службу в російській армії, спочатку в пожежних військах, а потім в танковій дивізії під Нижнім Новгородом. У армії Федір продовжував тренування, проте з причини специфіки проходження термінової служби більше працював з штангою, гирями, а також здійснював кросові пробіжки. 

Ємельяненко є чотирикратним чемпіоном світу по ММА у важкій вазі за версією "Pride FC", двократним, — за версією "RINGS", трикратним, — за версією "WAMMA", чотирикратним чемпіоном світу і п'ятикратним чемпіоном Росії по бойовому самбо, а також заслуженим майстром спорту з самбо і майстром спорту міжнародного класу по дзюдо. 

У кіно дебютував в фільмі "Ключ Саламандри" (2011).

 

 


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
5.5 / 10 Голосів: 2


Ім’я:
22 вересня 2019
Ваш коментар