Дмитро Єндальцев


Дмитрий Ендальцев
Дата народження:
20 лютого 1989

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Дмитро Сергійович Єндальцев - російський актор театру і кіно, широку популярність серед телеглядачів отримав після ролі Миті в серіалі «Вижити після».

Дмитро народився 20 лютого 1989 року. Професійну освіту Єндальцев здобув у Московській школі-студії МХАТ. А в 2012 році він також отримав диплом Театрального інституту імені Б. Щукіна, де навчався в майстерні В. П. Ніколаєнко. Після інституту Дмитро влаштувався на роботу до акторської трупи в Музичний Театр юного актора (ДМТЮА). Єндальцева можна було побачити у складі дитячої трупи в популярному мюзиклі «Норд-Ост». Зараз, крім зайнятості в кіно, актор грає у творчому складі театру Вахтангова. А в 2012 році він отримав театральну нагороду «Золотий лист» за роль у виставі «Мандат».

У кінематографі Єндальцев вперше з'явився в 2005 році, де шістнадцятирічний юнак виконав роль Петьки в художньому фільмі Хусейна Еркенова «Я тебе обожнюю». Після цього молодий актор відточував акторські навички в російських серіалах, серед яких міні-серіал «Любов не ділиться на два» (2012), «Без строку давності» (режисер Михайло Кабанов), «Перше кохання» (2013).

За свою творчу кар'єру Єндальцев встиг зіграти близько 20 головних і другорядних ролей. А першим серйозним досвідом в повнометражному фільмі стала роль Максима в трилері Святослава Підгаєвського «Володіння 18». Його герой - юнак, який переїжджає зі своєю дружиною в нову простору квартиру в новому районі міста. Але, на шкоду мріям молодят про спокійне мирного життя після новосілля, в їх будинку починають відбуватися незвичайні паранормальні явища. Разом з Дмитром в головній ролі його дружини знялася молода російська актриса Марія Фоміна. Прем'єра фільму відбулася в березні 2013 року.

Паралельно з роботою у фільмі Підгаєвського Єндальцев брав участь у ще одному, також не менш успішному для його кар'єри, проекті - серіалі Душана Глігорова та Олександра Богуславського «Вижити після», в якому його герой - місцевий денді і балагур Митька потрапляє в самі неймовірні й безглузді ситуації.

У тому ж 2013 Дмитро продовжив роботу з режисером Олександром Богуславським і виконав головну роль в його фантастичному міні-серіалі «Занурення». Через рік актора можна було побачити одразу в чотирьох нових проектах: разом з Мариною Александровою, Равшаною Курковою, Гошею Куценко та Єгором Бероєвим він ділив знімальний майданчик в комедійному фільмі «Нереальна любов», знятим режисером Арманом Геворгяном, також він зіграв Юрочку в серіалі Олександра Павловського «Земський лікар. Любов всупереч», виконав одну з ролей у драмі Аліни Стеблюк «Дід Мороз» і разом зі Світланою Ходченковою зіграв головну роль у сімейному фільмі Андрія Силкіна «Щоденник мами першокласника».

Зараз Дмитро Єндальцев знімається в головній ролі у Армана Геворгяна в його новій комедії «Гороскоп на удачу», а разом з ним в кадрі будуть працювати Світлана Ходченкова, Гоша Куценко, Тимур Батрутдінов, Дмитро Нагієв та багато інших. Прем'єра фільму запланована на 2015 рік.
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар