Джонатан Інґліш


Jonathan English

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Джонатан Інгліш - англійський продюсер, сценарист і режисер.

Свою кар'єру в кінематографі Джонатан почав в кінці 1990-х років як продюсер. У 1997 році його ім'я вже красувалося в титрах британської комедійної мелодрами режисера Кевіна В. Сміта «Отже, це і є любовний роман?». На початку 2000-х років Інгліш виступив продюсером в драмі Нолі «Married / Unmarried» (2001), трилері Пола Хіллс «Поет» (2003) з Дюргейем Скоттом у головній ролі, англо-канадській драмі Карла Бесс «Еміль» (2003) і мелодрамі Майкла Баркера «Хороша жінка» (2004), де в головних ролях знялися Скарлетт Йоханссон, Хелен Хант і Том Вілкінсон.

Паралельно Інгліш почав знімати фільми як режисер, його дебютною стрічкою в сфері режисури став півторагодинний фільм «Nailing Vienna», створений ним у 2002 році. Наступну картину в якості режисера він випустив через 4 роки - в 2006, нею став фантастичний фільм жахів «Мінотавр» з Томом Харді і Мішель Ван Дер Вотер в головних роях. Інгліш також став одним з продюсерів цієї стрічки.

Після цього кілька років свого життя він присвятив роботі над картиною «Залізний лицар», що вийшла на широкі екрани тільки в 2011 році. Джонатан не тільки зайняв режисерське крісло, він також виступив виконавчим продюсером фільму і одним зі сценаристів (разом зі Стівеном МакДулом і Еріком Кастель). «Залізний лицар» - історичний бойовик, завдяки якому глядачі зможуть зануритися в атмосферу тринадцятого століття і відчути всі грані людської сутності - зрада, сміливість, любов і гордість, а також споглядати неймовірні батальні сцени. У ролях головних героїв знялися англійський актор Джеймс П'юрфой, американець Пол Джаматті і шотландець Брайан Кокс.

Нещодавно Інгліш виступив одним із засновників кінокомпанії «Mythic International Entertainment», на якій знімався його новий фільм «Залізна лицар 2». Крім того, що Джонатан поставив цю картину як режисер, він також працював над сценарієм стрічки (разом зі Стівеном МакДулом) і виступив як продюсер. На головні ролі бойовика були запрошені британські актори Том Остін, Том Рис Харріс і канадка ірландського походження Роксана МакКі. Прем'єра сиквела відбулася через три роки (в 2013) після першої частини.

Зараз Джонатан працює в якості режисера над своєю новою стрічкою - бойовиком «The Killing House», над сценарієм якого знову трудиться в тандемі зі Стівеном МакДулом (як і в двох попередніх фільмах). Також вже в 2015 році Інгліша самого можна буде побачити на екранах у фантастичному трилері сербського режисера Дежана Зечевіча «The Rift», де він з'явиться в компанії акторів з різних країн - американців Кена Форі і Монте Маркема, словенської актриси Катаріни Час, сербів Драгана Мічановіча і Миролюба Лешо та багатьох інших.
Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар