Лі Ин-У


Lee Eun-woo

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Ин-У Лі (справжнє ім'я - Лі Йо Мі) - корейська актриса в кіно і на телебаченні. Народилася 22 серпня 1980 року в республіці Корея. Лі закінчила університет «Yook», де отримала диплом в області біології. На екрані дебютувала в художньому фільмі «Удар удар» в 2006 році. У 2007 році актрису можна було побачити в кадрах серіалу «Гори Beyond Namchon», який транслювався на каналі «KBS 1TV» корейського телебачення.

У 2009 році відбулася прем'єра відразу двох фільмів, в яких знялася Лі, першим з яких став трилер південнокорейського режисера Мін-Хо Чо «Мільйон», а другим - драма «Місяць і метелик», знята режисерами Йонг Хі Кімом і Йонг Хіук Воном, де актриса виконала одну з головних ролей.

У 2011 році Ин-У можна було побачити на екрані у комедійній стрічці Чжин Чжана «Полюби ближнього свого», а також в декількох телевізійних шоу на корейських телеканалах. Наступні кілька років виявилися для Лі дуже плідними і до 2013 року на екрани вийшли відразу чотири фільми, в яких була задіяна Ин-У. Одним з цих фільмів став трилер «Урок етики» режисера Мюнг-ранг Парка, наступним - драматична стрічка «Удача» Мун Сі Хен, де сценаристом і продюсером виступив відомий Кім Кі Дук. Крім того актриса в тому ж році з'явилася в новому фільмі і самого Кім Кі Дука - драмі «Мебіус», де на знімальному майданчику з нею працювали ще двоє акторів: Чже Чо Хен і Со Ен Джу. Також в тому ж році Лі знялася в одній з ролей комедійного бойовика «Шпигун: Операція під прикриттям». А через рік (у 2014) Ин-У з'явилася в ролі дружини Чанг-хііса в драмі корейського режисера Лу Чжана «Кенджу».




Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар