Віктор Євграфов - біографія, фільмографія та фото Віктор Євграфов - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Віктор Євграфов


Персона - Віктор Євграфов
Like
«Виктор Евграфов»
Дата народження:
10 вересня 1948

Біографія

Радянський і російський актор і каскадер.

Віктор Іванович Євграфов народився 10 вересня 1948 року в Куйбишеві, Самарська область, Союз Радянських Соціалістичних Республік (зараз це частина Росії), у сім'ї військовослужбовця Івана Євграфова. У юні роки майбутній актор мріяв також про кар'єру військового та навіть став випускником сержантської школи. Коли же Віктору виповнилося 24 роки, він вирішив пов'язати своє життя з кіно, і тому вступив до ГІТІСа (зараз це Російський інститут театрального мистецтва), який закінчив у 1976 році. Після цього Євграфов почав виступати на сцені Театру юного глядача в Ленінграді, паралельно займаючись у кінній спортивній школі.

Перші кроки актора в кінематографі відбулися в 1968 році з не дуже популярного фільму Наума Бірмана "Хроніки бомбардувальника, що пікірує".

Найбільша популярність до Віктора прийшла у 1980 році. Тоді Євграфов зіграв роль професора Моріарті в картинах "Пригоди Шерлока Холмса та Доктора Ватсона: Полювання на тигра" і "Шерлок Холмс і Доктор Ватсон: Смертельна сутичка".

У проміжку часу між 1986 і 2007 роками актор прийняв участь у створенні серіалів "Життя Клима Самгіна", "Спогади про Шерлока Холмса", "Заповіт Леніна". У 1994 році він отримав звання Заслуженого артиста Росії.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
22 вересня 2019
Ваш коментар