Палома Фейт


Персона - Палома Фейт
Like
Paloma Faith
Дата народження:
21 липня 1981

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Британська автор-виконавиця і акторка.

Палома Фейт народилася в Лондоні, є наполовину іспанкою, наполовину англійкою. 'Палома' в перекладі з іспанської означає «голубка». Працювала асистентом фокусника, займалася танцями, закінчила Центральний Коледж мистецтва і дизайну ім. Святого Мартіна з дипломом магістра за театральній режисурі, виступала в бурлеск-шоу і танцювальних клубах.

Першою піснею Паломи є комедійний номер It's Christmas (And I Hate You), записаний в дуеті з Джошем Веллер. У червні 2009, Палома виступила на концерті BBC «Радіо 2 Являє ...». Там же вона дала інтерв'ю. Її перший сингл Stone Cold Sober дебютував на 17- му місці офіційного британського синглового чарту. Протягом літа-осені 2009-го року вона виступала на численних фестивалях і телешоу. Музичний стиль Паломи Фейт відчуває на собі вплив соулу і джазу, а її вокальну манеру порівнюють з манерою Емі Уайнхаус, Даффі і Еті Джеймс. Палома взяла участь у записі нового альбому Scars британського колективу Basement Jaxx, виконавши вокальну партію у пісні What's a Girl Got to Do ?.

Як актриса, Палома з'явилася в ролі Андреа у фільмі «Однокласниці» в 2007 році. Також, вона зіграла одну з ролей у кінострічці «Імаджинаріум доктора Парнаса» Террі Гілліама, який вийшов на екрани Великобританії в жовтні 2009-го року.


ПостериІм’я:
21 листопада 2019
Ваш коментар