Елліот Фельд


Elliot Feld

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Елліот Лі Фельд відомий в кіносвіті як сценарист і продюсер, який знаходиться ще на самому початку свого творчого шляху. Народився і виріс в Гілберті штату Арізона, США. Після закінчення школи протягом 2 років навчався театральній майстерності в Національному Університеті Арізони. А через 3 роки осягав основи кінематографа в Інституті Брукс. Там він отримав диплом за спеціальністю «продюсер художніх фільмів». Проте, Елліот активно пробує свої сили у написанні сценаріїв.

Першим дебютним проектом для Еліота стала короткометражна 9-хвилинна розповідь «Pull to Pieces» (2010), в якому він виступив режисером, сценаристом, монтажером і продюсером. Через деякий час інститутський товариш Фельда Том Морріс запропонував йому взяти участь у його новому проекті. Так в 2012 році на екрани вийшла повнометражна комедійна стрічка «Середня школа» режисера Тома Морріса, в якій Елліот виступив сценаристом і продюсером. Зараз Фельд зайнятий ще в одному проекті Морріса - молодіжній комедії «Укуренний Олівер», в якій виступить в якості продюсера. Фільм обіцяють випустити на екрани в кінці 2014 року.

Зараз Елліот проживає в Лос-Анджелесі і є одним із співвласників (разом зі своїм колегою Томасом Морісом) продакшн-студії «Пелікан Хаус». З 2012 року Фельд заручений з актрисою і моделлю Александрою Бревер («Snow Bride», «Укуренний Олівер»).
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар