Анджела Фіноккьяро


Angela Finocchiaro
Дата народження:
20 листопада 1955

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса.

Місце народження: Мілан, Італія.

Свою акторську кар'єру артистка починала в театрі, беручи участь часто саме в експериментальних і сюрреалістичних постановках. У кіно прийшла безпосередньо в 1979 році, зігравши свою дебютну роль у стрічці "Ratataplan". Граючи в 80-х в кіно, вона пробує себе і на радіо, бере участь у різних семінарах і навіть трохи займається викладацькою діяльністю. Вона допомагає працювати студентам театральних закладів зі сценаріями, так як сама трохи працює над цим. На основі її сценаріїв знімаються телепередачі на місцевих телеканалах.

У 1985 році актриса дебютує в кабаре, виступаючи в сезоні 85-86. Наприкінці десятиліття бере участь в успішній постановці Джанкарло Кабелло "Китайська кімната квітів", в основі якої лежи повість "Квіти для Елджернона" Деніела Кіза. У 90-х вона грає в основному у фільмах драматичного напрямки, разом з цим не покидаючи театральних підмостків.

У 1996 і 1998 році у актриси на світ з'являються два сина. У 2005 році отримує нагороду Каннського кінофестивалю за роль у фільмі "Звір в серці". Будучи постійно зайнятою в театрі, приділяє час як фільмам, які виходять на великий екран, так і стрічок телевізійного формату, знімаючись і по цей час. Фільми прагне вибирати ретельно. Одними з останніх стали "Ласкаво просимо на південь" (2010), "Уроки шоколаду 2" (2011) і "Сонце всередині" (2013).
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар