Керрі Фішер


Carrie Fisher
Дата народження:
21 жовтня 1956
Дата смерті:
27 грудня 2016

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса, сценарист і прозаїк.

Керрі Фішер народилася в Беверлі Хіллз, штат Каліфорнія, в сім'ї співака Едді Фішера і актриси Деббі Рейнольдс. Молодший брат - Тодд Фішер. Дві єдинокровні сестри, Джоелі Фішер і Тріша Лі Фішер, також актриси.

Коли маленькій Керрі було 2 роки, батьки розлучилися, і батько одружився на актрисі Елізабет Тейлор. На наступний рік її мати вийшла заміж за власника мережі взуттєвих магазинів Гаррі Карла. Звичайно ж, Керрі хотіла піти по шляху своїх батьків. З 12 років вона часто з'являється в Лас-Вегасі зі своєю матір'ю Деббі. Керрі надходить в школу в Беверлі Хіллз, але незабаром залишає її для реалізації своєї дитячої мрії - стати актрисою. Її дебют відбувся в 1973 році в мюзиклі «Ірен», відродженому бродвейському хіті, разом з матір'ю.

Складних відносин з матір'ю присвячений автобіографічний роман Кері «Листівки з краю безодні», за яким Майк Ніколс в 1991 році зняв однойменний фільм з Меріл Стріп у головній ролі. У Кері Фішер є дочка Біллі Кетрін, народжена від Брайана Люрду. Пара не оформляла стосунки офіційно, а через деякий час взагалі розпалася.

23 грудня 2016 року у Фішер сталася зупинка серця під час перельоту з Лондона в Лос-Анджелес. Пасажир, що сидів поруч повідомив, що актриса перестала дихати. Він проводив їй серцево-легеневу реанімацію, поки не прибули медики. У Лос-Анджелесі Фішер була доставлена ​​в медичний центр імені Рейгана, де була негайно підключена до апарату штучної вентиляції легенів, але це не мало належного ефекту. Актриса померла через чотири дні, 27 грудня, о 8:55 ранку за місцевим часом у віці 60 років. Її мати Деббі Рейнольдс померла від інсульту на наступний день, 28 грудня, під час організації похорону доньки. 16 червня 2017 року з'явилося повідомлення, що Фішер перенесла апное уві сні, що і стало одним з факторів її смерті. У червні 2017 року був опублікований звіт патологоанатомів, в якому зазначено, що в тілі Фішер виявлені сліди трьох видів наркотиків: кокаїну, МДМА та героїну.

У 2008 році Фішер в книзі «Wishful Drinking» написала, що сподівається що її некролог буде звучати «Вона потонула в місячному світлі, задушена власним ліфчиком». В результаті некрологи і ретроспективи містили цю фразу.Постери
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар