Кріста Фленаґан


Crista Flanagan

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Фленаган Кріста - американська актриса театру і кіно, продюсер і сценаристка родом з Лос-Анджелеса. Кріста відома кіногурманам як актриса комедійного жанру в популярних американських скетч-шоу.

Кріста народилася 24 лютого 1976 року в Монт Вернон - невеликому американському містечку штату Іллінойс в сім'ї американо-ірландського походження. Крім неї в родині Девіда і Бонні (батьки) також виховувалися її брат і сестра. Після школи дівчина вчилася в університеті Індіани, де отримала театральну освіту. Після цього Кріста стала студенткою Каліфорнійського університету, де закінчила магістратуру. Після цього вона відточувала свої акторські навички на театральних сценах, її можна було побачити в ролях постановок «Кішка на розпеченому даху», «Безумство кохання» і «Оклахома».

Одного разу Фленаган була запрошена в якості гості жіночого шоу «But Wait ... I Have Impressions», після чого стала будувати свою кар'єру на телебаченні. Кріста зіграла безліч ролей в популярних американських телесеріалах, серед яких «Брати і сестри», «Нові пригоди старої Крістін», «Божевільні», «Хенк», «Місто хижачок» та багато інших. З 2005 року Фленаган стала учасницею вечірнього комедійного шоу «Божевільне телебачення». Актриса досі знімається у цьому проекті, а також пише для нього сценарії. Її також можна побачити в серіалі «Hope Is Emo», де вона грає 19-річну дівчину, що постійно перебуває в депресії, яка страждає від нескінченних проблем та юнацьких турбот.

Першою роботою в повнометражному фільмі стала роль Хермон Грейнджер в пригодницькій комедії «Дуже епічне кіно», зняте в 2007 році Аароном Зельцером і Джейсоном Фрідбергом. А в 2013 році, співпрацюючи з тими ж режисерами, Фленаган виконала одну з головних ролей в комедії «Холостячки у Вегасі». Разом з нею на знімальному майданчику працювали Саманта Коберн, Дезіре Холл, Едвіна Річард і багато інших.

За свою творчу кар'єру актриса встигла з'явитися в більш ніж 30 різних образах. Її акторську роботу можна оцінити в абсолютно різних жанрах телевізійних фільмів, художніх картин, серіалів і шоу. У 2013 році вона встигла знятися відразу в декількох проектах, серед яких телесеріал «Третя дружина», комедійна багатосерійна стрічка «Давайте знайомитися», короткометражка Дипті Гупта «Happy and You Know It», а також телевізійна комедія Брюса Ледда «Garden Apartments». Зараз до виходу готується комедійний телефільм «Hello Ladies: The Movie» Стівена Мерчанта, де Кріста виконає роль Маріон.
Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар