Гері Фледер


Gary Fleder
Дата народження:
19 грудня 1965

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Гері Фледер в кіноколах відомий як режисер і продюсер. Народився в Норфолку штату Вірджинія, США, в грудні 1965 року. Вищу освіту здобув в Бостонському університеті, де подружився з майбутнім сценаристом Скоттом Розенбергом, з яким згодом має хороші дружні та робочі відносини.

Професійна проба пера відбулася на початку 90-х в серіалі в жанрі жахів «Байки зі склепу», де Фледер став одним з режисерів разом з Робертом Земекісом, Расселом Малкейем і Еліотом Сілверштейн.

У 1992 році Гері Фледер зняв телевізійну картину «Air time», де сам же виступив як продюсер. За свою творчу практику Фледер був виконавчим продюсером 8 картин, серед яких епізоди серіалів «Красуня і чудовисько», «Щасливе місто», «Життя непередбачуване», а також деяких своїх фільмів.

Фледер створив 30 фільмів, в числі яких кримінальний трилер «Цілуючи дівчат» (1997) з Морганом Фріманом у головній ролі, фантастичний бойовик «Прибулець» (2001), драма «Вердикт за гроші» (2003), біографічний спортивний фільм «Експрес: Історія легенди спорту Ерні Девіса »(2008).

У 2013 році на телеекранах стартував фантастичний серіал «Кисень», в якому Фледер став режисером спільно з Едвардом Орнеласом, Норманом Баклі та іншими режисерами. А також 27 листопада того ж року відбулася прем'єра його нового дітища - бойовика «Останній рубіж» за сценарієм Сильвестра Сталлоне, з Джейсоном Стейтемом і Вайноною Райдер в головних ролях.

На даному етапі Гері Фледер працює над створенням трилера, який вийде на екрани в 2015 році.
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар