Ульріх Френк

Увійти через
Реєстрація
 
Ульріх Френк
 
Ульріх Френк (Ulrich Frank)
Біографія
 

Френк Ульріх - німецький актор. Народився в 1943 році. Вперше на екрані з'явився на початку 1980-х у комедійній стрічці німецького режисера Зіги Ротемунда «Біг Мак» (1985). Після цього зіграв одну з ролей у телевізійній картині режисера Райнера Кауфмана «Dann eben mit Gewalt», яка вийшла на екрани в 1993 році.

Після років затишшя кар'єра Ульріха стрімко повернулася, і він зайнявся озвучуванням картин іноземного виробництва, а також його голосом заговорили мультяшні персонажі. Більшість німецької телевізійної аудиторії може впізнати голос Ульріха завдяки популярному мультсеріалу «Сімпсони», де, починаючи з другого сезону, він озвучував сусіда знаменитої сімейки - Неда Фландерса. Також Френк «подарував» свій голос одному з героїв комедійного пригодницького мультфільму «Тілль Уленшпігель», створеного режисером Еберхардом Юнкерсдорфом в 2003 році. У 2010 році Ульріх озвучував персонажа у військовій мелодрамі Юрайя Герца «Хаберманн». Через рік він працював над озвученням Хауптмана з фантастичного сімейного фільму «Лілі - справжня відьма: Подорож в Мандолан» (режисер Харальд Січерітц).

Після цього, Френк почав працювати над озвучуванням героя з пригодницького мультфільму «Хоробре серце» режисерів Томаса Боденштайна, Ніни Велс і Хьюберта Вейланда, світова прем'єра якого відбулася в січні 2013 року.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
17 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw