Доун Френч


Dawn French
Дата народження:
11 жовтня 1957

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Валлійська акторка, сценаристка, продюсерка та письменниця.

Доун Рома Френч народилася 11 жовтня 1957 року в Холіхеді, округ Айл-оф-Англсі, Уельс, Великобританія, у родині Фелісіті О'Браєн і Деніса Вернона Френч. У неї є старший брат Гері. Майбутня акторка відвідувала Незалежну абатську школу Святого Дунстана у Плімуті, графство Девон, Англія, а також Граматичну школу Калстора, графство Лінкольншир. Пізніше Доун отримала стипендію на навчання у Школі Сенса в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк, США. У 1977 році Френч отримувала професійну освіту в Центральній школі мовлення та драми в Лондоні, де вона зустріла свою комедійну партнерку на багато років Дженніфер Сондерс.

Дебют акторки в кінематографі трапився в 1982 році з епізодичної ролі в серіалі "Покоління, що підростає".

Перший популярний проект у життя Доун прийшов у 2004 році. Це була робота режисури Альфонсо Куарона "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану".

Протягом 2005 року фільмографію Френч поповнили такі картини, як "Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та чарівна шафа", "Любов й інші катастрофи".

У період із 2008 по 2010 роки акторка взяла участь у створенні стрічок "Кораліна у світі кошмарів" (2008) і "Союз звірів" (2010).

Доун Френч була заміжня за актором Ленні Генрі (залишилася прийомна дочка Біллі), а зараз перебуває у шлюбі з Марком Бігнеллом.
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар