Ольга Фреймут


Дата народження:
25 лютого 1982

Рейтинг персони

7.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 31

Біографія

Актриса, телеведуча, журналістка, модель.

Повне ім'я: Коник-Фреймут Ольга Михайлівна.

Місце народження: Новий Розділ, Львівська область.

Народилася майбутня зірка телеекранів в сім'ї спортсменів: її батько - футболіст, а мама - майстер спорту з плавання.

Після школи вступає на факультет журналістики у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, який закінчує з червоним диплом. Плюс до нього отримує документ про закінчення City University London.

Під час так званої Помаранчевої Революції перебуває в Лондоні, звідки повертається додому по закінченню ПР. В Англії Ольга Фреймут працювала в якості журналіста для компанії BBC, а ще знімалася як актриса в телероликах. На Україні продовжує кар'єру журналіста, пов'язаного з телебаченням на "5 Каналі", з якого через деякий час роботи йде на телеканал "1+1". На "5 Каналі" вона знайомиться зі своїм першим чоловіком Олександром Ракоєдом, який обіймав на той час посаду головного режисера каналу. Уклавши між собою церковний шлюб, пара так і не узаконивши свої відносини розходиться. Другим чоловіком ведучої став британець, якому вона народжує дочку Злату. На 1+1 вона займається матеріалами для ранкового шоу "Сніданок з 1+1". Коли передачу закрили, переходить вже на "Новий канал", щоб продовжити роботу на подібній вакансії "Підйому". Працюючи над телепроектами пише про сферу моди в світі і Україні, займаючись цим настільки серйозно, що в 2011 році стає навіть обличчям однієї з колекцій Оксани Караванської.

Розвиваючись як ведуча, починаючи з 2011 року веде передачі "Ревізор", "Хто зверху?" Та "Війна світів. Ревізор проти Шефа". Виступає як член журі на деяких шоу ("ШоумаSтгоуон").

Як дочка людей, міцно пов'язаних зі спортом, з дитинства стежить за футболом. Вона вболіває за "Fulham Football Club", найстарішу команду Лондона. Під час виходу на екрани фільмів "Смурфики", озвучує Смурфетта. У 2012 році її запрошують на одну з ролей у фільм жахів Любомира Левицького "Тіні незабутих предків", який виходить у 2013 році. Володіє прекрасним англійським, який вона вчила починаючи ще з першого класу.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 22 квітня 2015 20:58
0
Абрамов курит (ривезор)
.
гість катерина
гість катерина 07 квітня 2015 07:51
0
Ольга Фреймут мой кумір
.
Гість аня
Гість аня 04 грудня 2014 09:36
0
Оля фреймут самый честный ревизор!!!
.