Том Ґерхардт


Персона - Том Ґерхардт
Like
Tom Gerhardt
Дата народження:
12 грудня 1957

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Том Герхардт - німецький актор комедійного жанру, а також сценарист і режисер. На світ з'явився в Кельні (Німеччина) 12 грудня 1957року. Закінчивши школу, Герхардт пішов служити в армію, де потрапив в підрозділ винищення танків. Після повернення з армії Том отримав диплом в галузі філософії та німецької літератури, захистивши дисертацію «Філософська мова Миколи Кузанського».

Перший час Герхардт працював журналістом-фрілансером в газеті «Експрес», де займався написанням звітів про культурне життя Кельна. Але на початку 1990-х років, Том остаточно перекваліфікувався і покинув роботу в газеті.

У 1988 році Герхардт приймав участь програмі Юргена фон дер Ліппе «Dackel mit Sekt». На початку 1990-х він знявся в серіалі «Löwenzahn». А в 1994 році Том отримав головну роль у комедійній стрічці Ральфа Хюттнера «Voll normaaal». Крім того, тут йому пощастило проявити себе ще й талановитим сценаристом, Том допомагав придумувати сюжетну лінію. А наступною роботою, він показав, що може ще й керувати. У 1997 році на екрани вийшов фільм комедійного жанру «Канікули на Майорці», Герхардт виступив сценаристом цього фільму, виконав роль головного героя, а також став співрежисером разом з Гернотом Роллем.

Після цього він знімався у фільмі «Білий ведмідь» (1998), серіалі «Бажані чоловіки», а також став виконавцем головної ролі в комедії «Вечірка на Ібіці» Гернота Ролля і знявся у фільмі «Германикус» Ганса Крістіана Мюллера (обидва в 2004 році ). У тому ж 2004 році Герхардт з'явився в одній з ролей фантастичного бойовика Олександра Уітта «Обитель зла 2: Апокаліпсис», де ділив знімальну площадку з Міллою Йовович і Сієнною Гіллорі і в сімейній комедії «7 гномів» режисера Свена Унтервальдта молодшого.

У 2005 році Том продовжив співпрацю з Унтервальдтом і зіграв головну роль в його новій комедії «Кільця Нібелунгів», де також виступив як сценарист разом з Германом Вайгелем. А в 2011 році він став автором сценарію (спільно з Францом Краузе) для комедійної стрічки Гернотта Ролля «Супербізони: Вони не знають милосердя».

Через рік актора можна було побачити в комедійній картині «Агент Ранжит рятує світ», знятого режисером Міхаелем Кареном. А в 2013 році Герхардт отримав новий досвід в кар'єрі - його голосом заговорив один з персонажів німецького мультфільму «Хоробре серце», створеного режисерами Ніною Велс, Хьюбертом Вейландом і Томасом Боденштайном. Герхардт продовжив практику і в 2014 році озвучив одного з героїв комедійного бойовика Петера Торварта «Не мій день», який вийшов у світовий прокат в 2014 році.

Том Гернхардт був одружений два рази. З 5 січня 2011 його нагородили титулом почесного громадянина Кельна.Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар