Том Глейснер


Tom Gleisner

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Том Глейснер - австралійський сценарист, продюсер, актор і режисер. Навчався в Коледжі Ксав'єр в Мельбурні, після чого вступив на юридичний факультет Мельбурнського Університету. Саме в цей час відбулося його знайомство з Санто Чілауро і Робом Сітчем, в міцному творчому тандемі з якими він співпрацює дотепер. Разом з ними він почав свою творчу кар'єру, створюючи ревю в стінах університету. Том став автором ревю «Too Cool for Sandals» в 1985 році, а також періодично брав участь у створенні сценаріїв для телевізійного скетч-шоу «The D-Generation». Глейснера часто запрошували в якості сценариста різні комедійні теле-і радіо-шоу. Починаючи з 1992 року, він працював в комедійному серіалі «Пізнє шоу» для каналу ABC, встигнувши спробувати себе в якості режисера, сценариста та ведучого (він був постійним читцем в розділі новин).

Відпрацювавши 2 сезони в «Пізньому шоу», в 1994 році Глейснер з'явився на телеканалі ABC в ролі німого поліцейського Пончо в комедійному шоу «Funky Squadu», також він брав участь там як сценарист, режисер і редактор. У 1993 році разом з Робом Сітчем, його дружиною Джейн Кеннеді і Санто Чілауро Глейснер став співвласником студії «Working Dog Productions», і паралельно з тим працював в якості режисера, автора сценарію і продюсера в комедійному серіалі «Frontline», який кілька років (з 1994 по 1997) йшов на каналі ABC. В цьому ж проекті у нього була і невелика роль - ремонтника Коліна Коніка.

На своїй студії Глейснер з колегами створили фільм «Замок» (1997), комедію «Тарілка» (2000), режисером яких виступив Роб Сітч, а Глейснер разом з Санто Чілауро і Джейн Кеннеді займалися написанням сценаріїв. Крім того, з 1998 року декілька років Том виступав виконавчим продюсером популярної програми «The Panel». Глейснера також можна було побачити в якості ведучого (разом з Робом Сітчем) документальної передачі «A River Somewhere» на каналі ABC (1998 - 2003), імпровізованого судді в комедійній серії «Слава Богу, ти тут» (2006 - 2009), одного з учасників австралійського проекту «Танці з зірками». Також він з'явився в складі авторів сценарію і виконавчих продюсерів (разом зі своїм звичним творчим колективом - Санто Чілауро і Робом Сітчем) в серіалі «The Hollowmen» (2008).

У 2012 році те Глейснер продовжив роботу в Робом Сітчем і разом з Санто Чілауро трудився над сценарієм до його, на сьогоднішній день, останнього фільму - мелодрамі «Усе, крім любові», що вийшла на екрани взимку 2012 року. Також Глейснер став виконавчим продюсером цієї картини.

Глейснер є співавтором низки книг, присвячених пародійному мистецтву, написаних ним в тандемі з Сітчем і Чілауро. Також він перебуває в громадській організації по боротьбі з раковими захворюваннями.
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар