Діана Глостер


Дата народження:
26 серпня 1993

Рейтинг персони

8.4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 23

Біографія

Діана Глостер (Сиротіна) - українська актриса. На світ з'явилася в українській столиці 26 серпня 1993 року. Мати Діани також актриса, і навіть знімалася разом з дочкою в фільмі «Київський торт» в ролі її сестри. З дитинства Діана захоплюється музикою, і головною метою життя поки вважає реалізувати себе саме в цій сфері. Для цього Глостер навчається в Лондонському Коледжі Дизайну та Комунікацій. Незважаючи на те, що більшу частину життя починаюча актриса проводить закордоном, реалізовувати свої акторські здібності планує на батьківщині.

Окрім музики та акторської майстерності Діана є однією з найвідоміших вітчизняних блогерів, в своїх відеороликах на YouTube вона розповідає про сучасну моду, стиль, макіяж і зачісках. Покинувши батьківщину, Діана продовжує викладати свої нові відео прямо з Туманного Альбіону. Саме завдяки своєму хобі дівчина потрапила в кінематограф. Одного разу кінорежисер Олексій Шапарев, який якраз займався роботою над своїм новим комедійним фільмом «Київський торт», наткнувся на блог дівчини в інтернеті. Його зачарувала чудова зовнішність і вміння Діани триматися в кадрі, після чого він запросив її на проби. Глостер, яка давно мріяла про кінокар'єру, залюбки погодилася. Так, за щасливим збігом обставин, вже через кілька днів Діані передзвонили з новиною про те, що її затвердили на головну роль. Прем'єра фільму «Київський торт» відбулася в лютому 2014 року. Разом з Діаною в стрічці знімалися Дмитро Ступка, який продовжує актерську династію, молодий актор Валентин Томусяк, актор і телеведучий Юрій Горбунов, популярний шоу-мен Андре Тан та багато інших. Першою роллю Діани в її кінокар'єрі стала провінціалка з Гайсина, і поки що вона є єдиною роллю починаючої актриси. Але Глостер вже встигла увійти у смак, і не збирається зупинятися на досягнутому. Дівчина поки не має акторської освіти, але зараз серйозно задумалася про профільні курси.

Також Діана пробує себе в якості фотомоделі, після декількох успішних фотосесій «для себе» юну красуню помітили організатори конкурсу «Top Model Worldwide», після участі в якому, вона зайняла перше місце. Глостер брала участь в декількох рекламних кампаніях, але повністю присвятити себе модельному бізнесу вона відмовляється, так як, за словами самої Діани, сказаних нею в одному з інтерв’ю, в сучасному світі є набагато цікавіші заняття, ніж позувати перед камерою.
Ім’я:
26 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 23 травня 2016 13:31
0
Ну и бред! Как легко из ничего из себя не представляющего человека сделали Джулию Робертс.
.
Гость
Гость 15 квітня 2015 11:32
0
конечно утвердили на роль в фильме. мама то продюсер этого фильма. и родилась она не в киеве, и в конкурсе заняла не первое место, а что-то типа приза зрительских симпатий. чего только не соврут ради пиара. и кстати, именно игра этой девочки в фильме и испортила этот фильм.
.