Руперт Ґрейвз


Rupert Graves
Дата народження:
30 червня 1963

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Англійський актор, сценарист, режисер і монтажер.

Руперт С. Грейвз народився 20 червня 1963 року у Ветсон-сьюпер-Мері, графство Сомерсет, Англія, Великобританія, у родині туристичного агента Мері Робертс і вчителя музики Річарда Гардінга Грейвза. Майбутній актор відвідував заняття у спеціалізованій спортивній академії "Громадська школа Віверна", але в п'ятнадцятирічному віці пішов з цього закладу. Починав свою творчу кар'єру Руперт як цирковий клоун.

Дебют Грейвза в кінематографі відбувся в далекому 1978 році з епізодичної ролі в маловідомому телевізійному серіалі "Повернення Святого".

Перший по-справжньому масштабний проект у кар'єрі актора з'явився у 2006 році. Тоді Руперту пощастило зіграти у відмінній картині Джеймса МакТіга під назвою ""V" означає Вендета". Через рік фільмографію Грейвза поповнила ще одна відмінна стрічка – це була робота режисури Френка Оза "Смерть на похоронах".

У проміжку часу між 2010 та 2017 років роками актор узяв участь у створенні таких цікавих серіалів, як "Біла королева" (5 епізодів) та "Шерлок" (14 епізодів).

Руперт Грейвз був одружений із художницею по вітражам Івонн, але після тринадцяти років стосунків вони розлучилися. Зараз актор перебуває у шлюбі з координатором-постановником Сьюзі Льюїс. У них є п'ять дітей: Джозеф, Елла, Ноа, Айзек і Зоуї.Постери
Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар