Фет Грінвуд


Feth Greenwood

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Фет Грінвуд - англійський актор, справжнє ім'я - Карл Грінвуд. Освіту здобув в Сент-Олбанс південно-східного графства Хартфордшир в Англії.

На початку своєї творчої кар'єри Фет грав на гітарі та скрипці, брав участь в перформенсах і фаєр-шоу, а також підкорював клубні сцени в Європі. Також він займався і більш приземленою діяльністю - працював лісозаготовником, використовуючи в своїй практиці коней.

У 2004 році його пристрасть до екстремальних і яскравих шоу і любов до коней підштовхнули Грінвуда на створення своєї компанії «The Stampede Stunt», в якій розроблялися і втілювалися захоплюючі лицарські шоу за участю каскадерів.

Вперше дебютував на екрані як учасник комедійної музичної телевікторини «Забий на панк-рок» наприкінці 1990-х. А в 2004 році був запрошений на роль лицаря в легендарний серіал «Доктор Хто» (в період Девіда Теннанта).

Через кілька років Грінвуда можна було побачити на телеекранах в кадрах фантастичного серіалу «Бути людиною», де він зіграв перевертня Боббі.

У 2011 році Фет Грінвуд виконав одну з головних ролей разом з Діланом Джонсом і Сесіль Фей в пригодницькому фільмі режисера Марка Аткінса «Орден Дракона». А відразу після прем'єри приступив до роботи над наступним фільмом того ж режисера, який вийшов на широкі екрани через два роки (у 2013). В бойовику «Лицар смерті» Грінвуд явився в образі головного героя. Група англійських лицарів бореться з повсталими з мертвих людей, зомбі, уражених чумою. Серед мороку, крові, насильства і вбивства, напружена драма знайде свою розв'язку майже в самому фіналі, торкнувшись душі самих товстошкірих кіногурманів.

Зараз Фет Грінвуд продовжує займатися створенням кінних шоу для вуличних вистав, телевізійних і кінокартин.
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар